HP COLOR LASERJET CP2025 YAZICIYI BİLGİSAYARA TANITAMIYORUM

Kodla Büyü
İYİ GÜNLER ARAKDAŞLAR BASLIKTA DA DEDİGİM GİBİ HER YOLU DENEDİM AMA Bİ TÜRLÜ YAZICIYLA BİLGİSYARI BULUŞTURMADIM.ÖNERİLERİNİZ VAR MI?

merhabalar. Hp yazıcılarda öncelikle cd takınız / Yükleme sihibazını çalıştırınız (İnternetten indirdiğiniz kurulum programı). Sizden bir süre sonra, Cihazınınızın usb bağlantısını sağlayınız yazısı çıkaracaktır. usb yi takın ve yazıcıyı açın, kurulum tamamlandıktan sonra, fotokopili yazıcı ise sizden test isteyebilir. testi anlattığı şekilde tamamlayınız ve kullanabilirsiniz artık.

Eğer halen kullanamıyorsanız, usb kablosunu kontrol ediniz. yazılımın güncel versiyonunu kendi sitesinden indiriniz. yazıcıda bekleyen iş olup olmadığına bakınız ( Toner / kartuş tanımama , kağıt sıkışması vb olaylar). Son olarak zaten sistemselel kaynaklı ve donanım araızası kalıyor. Yorumlar yazdığınıza göre genel kalabilir. hata mesajı alıyorsanız yüklemede onu belirtirseniz belki farklı bir çözüm yolu gelebilir...
İyi çalışmalar.

evet hocam zaten hep böyle denedim ama olmadı usb portunda problem olabilir düşüncesi ile yolladım.ama bu 2.yazıcıyarın 3.sü gelecek
belki baska pc de olur dedim oradada kurulmadı.SERHAT hocanın gönderdigi link zaten hp nin driver sayfası oradan da indirdim.ama kurulmadı.

Geri