Hocalarım 8000-12000 Arası Araba Arıyorum Yardımcı olurmsnz?

Kodla Büyü

byramdan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocalarım 8000-12000 Arası Araba Arıyorum Yardımcı Olurmusunuz?

Durumlar :

Fiyat aralığı : 8000 - 12000
Acemilik : Acemiliği az çok atlattım şehir içinde kullanabiliyorum.
Model : Ford Connect veya Fiat Doblo Tarzında
Model : 2000 üstü bulabilme şansım varsa tabiki...

Akıl akıldan üstündür... Banada bir yardımcı olursanız çok sevinirim Hocalarım Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler...

2000 üstü, doblo connect tarzı ve 8-12 aralığı .... :|

valla hocam bulabilirsen banada bak... :D

hocam doblo tarzı araçların her yıl muayenesi var diye biliyorum.bizim müdür yardımcısı almıştı.birçok kez gidiş geliş yaptığımız ilçede binme şansımız oldu.yol tutuşları çok iyi değil.araç yüksek olduğu için resmen savruluyor.bence iyi araştırmak lazım...

tam olaraktan aradığım şeyi arıyormuş hocam. ben de babam için aynen 11000-12000 üst limitli kango doblo tarzı arabalar bakıyorum. yardımcı olabilecek var mı? bien gören duyan...

o fiyata alacağın kango connect tarzı araçlar emin ol %80 üzecektir seni haberin olsun sn. hocam benden söylemesi.

temiz bir aracı, hele ki ticariyi, o fiyata denk getirmen çok zor.

İmkansız değil ama zor hocam demedi deme.

Saygılar

birazdaha ekleyip clio hb alabilirsiniz.ben 9 sene falan kullandım problem çıkarmadı gayet güzel araba

ailem köyde yaşadığından kocaman bagajlı olması yerden yüksek olması vs özellikler arıyorlar da. yoksa bende pek tutmuyorum o tip araçları

0nursah' Alıntı:
ailem köyde yaşadığından kocaman bagajlı olması yerden yüksek olması vs özellikler arıyorlar da. yoksa bende pek tutmuyorum o tip araçları

O zaman en güzel çözüm renault 12 toros

Geri