hizmetiçi eğitimle ilgili bu nasıl oluyor?

Kodla Büyü

e_sa21

Üye
merhaba 218 nolu Yalovadaki yazarlık yazılımı kursuna ilsisten basvurdum.bugün katılımcı listesi acıklandı ismim yoktu .isin tuhafı katılacakların nitelikleri olarak ilsiste Ortaöğretim Projesi kapsamındaki Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ ve Yalova illerindeki pilot okullarda görevli bilgisayar öğretmenleri ve Ortaöğretim Projesi çalışma ekibi üyeleri olarak belirtilmişti .acıklana nkatılımcı listesinde 5 kişi Konyadan 1 kişi Ankaradan kabul edilmiş gözüküyor.Bu nasıl oluyor?ANKARA VE KONYADAN NASIL BASVURU ALINABİLİYOR?BUNU DÜZELTMEK İÇİN NEREYE BASVURMALIYIM.SAYGILAR

evet eğiteki arar oraya durumu anlatırsan işin görülür bizim arkadaşın başınada gelmişti. oda öle yapmıştı.

e_sa21' Alıntı:
merhaba 218 nolu Yalovadaki yazarlık yazılımı kursuna ilsisten basvurdum.bugün katılımcı listesi acıklandı ismim yoktu .isin tuhafı katılacakların nitelikleri olarak ilsiste Ortaöğretim Projesi kapsamındaki Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ ve Yalova illerindeki pilot okullarda görevli bilgisayar öğretmenleri ve Ortaöğretim Projesi çalışma ekibi üyeleri olarak belirtilmişti .acıklana nkatılımcı listesinde 5 kişi Konyadan 1 kişi Ankaradan kabul edilmiş gözüküyor.Bu nasıl oluyor?ANKARA VE KONYADAN NASIL BASVURU ALINABİLİYOR?BUNU DÜZELTMEK İÇİN NEREYE BASVURMALIYIM.SAYGILAR

Hocam kursiyerler resen alındıysa yapacak bir şeyin yok. Öyle de gözüküyor...

RESEN ALINMADI HOCAM ARALIKTA İLLER VE İLEERİN NEREYE BASVURACAGI BELİRLENDİ.BENDE BASVURDUM.ANLAMADIĞIM KONYADA OLUPTA 218 NOLU KURSA NASIL BASVURU YAPILABİLİYOR ?OKUL İLÇE İL EĞİTEK NASIL ONAYLAYABİLİYOR?BEN HALA ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM.

bilgi edinme yasası çerçevesinde internet üzerinden resmi olarak sorunuzu sorun 15 gün içinde resmi olarak konu incelenip bilgi vereceklerdir sanırım, hem de işi resmileştirmiş olursunuz bence...

Bugün resmi olarak bilgi edinme yasası cercevesinde basvurumu elektronik ortamda yaptım.Ankara ile telefonda görüştüm ama düzgün bir cevap alamadım.şimdilik gelişmeler bunlar...

Geri