hizmet puanım eksilmiş(!)

Kodla Büyü

teksen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
son çıkan yönetmelik ile ilgili sanırım. 151 olan hizmet puanım 120'ye düşürülmüş.
sistemde bi hata yoksa eğer(!)

Al benden de o kadar sıfırları döşemişler puan kuşa dönmüş
Bunlar ne yapmaya çalışıyolar, kazanılmış puan geriye dönük 2010 yılındaki yönetmeliğe göre nasıl değiştirilir
Saçmalığın daniskası

bende de -3 var bi tane. iyice paranoyağa bağladım ben :!:
ama, yeni yönetmelik ile ilgisi olduğu konusunda ciddi endişelerim var. hayırlısı artık. "yeni Türkiye"ye geçiş, öğretmenler için biraz sancılı olacak gibi geliyor bana :!:

geri silmişler benim puanları bee noluyo yaaa :cry:

benim en son 131 di, şimdi baktım 158 olmuş 27 artmış :eek: neye göre değiştirdiler puanları :?: okul puanları değişmemiş görünüyor :eek:

benimde 183 olan puanım 149 düşmüş. bu hangi yönetmelikmiş böyle söyleyinde bilelim.

1 yıl çalıştığım hizmet puanı 22 olan okuldan 4 puan 1 aydır çalıştığım hizmet puanı 12 olan okuldan 10 puan almışım napıyor bunlar? Puanım 8 puan düşmüş. Şikayetçi mi olmak gerekiyor?

11 puanda benden almışlar zenginden alıp fakire veriyorlar ne yapsalar güzel yapıyorlar
:mrgreen: zaten eğitim sisteminde değişmeyen oynanmadık bir tek hizmet puanlarımız kalmıştı hadi gözümüz aydın

SIFIR PUAN VERİLEN YERLERDE Yönetmelik değişiklikliği nedeni ile çalışılan yıllar/ aylar sonraki döneme aktarılmıştır
........................Tarihi hizmet puanı hesabına esas görev bilgilerindeki süreklilik nedeniyle bir sonraki kayda aktarılmıştır
........................Tarihi hizmet puanı hesabına esas görev bilgilerindeki süreklilik nedeniyle bir sonraki kayda aktarılmıştır

gibisinden ibare var 2 yerde.
Ama sonraki döneme aktarma yok.
Anlayacağınız puanlar böyle uçuyor.Ama aşağıya doğru.

Geri