---------Hizmet içi eğitim kursuna gitmiyorum!

Kodla Büyü

erden60

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eşime İstanbul'da hizmet içi kurs çıktı ,kursiyerden başka birisine yer yokmuş! kalacak yer sıkıntı yani... ülkenin durumu malüm gitmek istemiyoruz ceza alırmı ? Okadar soruşturmada bizle uğraşmazlar gibi geliyor bana....

hocam mazeretsiz olarak katılmamanız sorun olur. en güzeli o tarihler arasında alabiliyorsanız rapor alın ve kurs merkezine fakslayın.

Geçenlerde hizmet içi faaliyetlere katılmayanların alacakları raporlarla ilgili bir yazı vardı.. Kesinlikle rapor alın eğer gitmeyecekseniz.. Hatta faaliyetin başlayacağı günden önce almanız gerekiyor diye de bir ibare vardı..

Konaklama yeri olarak farklı bir yeri seçin.
Faturanızın bir kısmını alıyorsunuz zaten. Tabi ki resmi görevli olan sadece.
Yevmiyenin belli bir kısmına kadar devlet konaklama ücretini karşılar.

Re: Ynt: ---------Hizmet içi eğitim kursuna gitmiyorum!

ziyaunal' Alıntı:
hocam mazeretsiz olarak katılmamanız sorun olur. en güzeli o tarihler arasında alabiliyorsanız rapor alın ve kurs merkezine fakslayın.
Sorun olmaz, soruşturma olur ve Ceza kesinlikle alır. Ayrıca;
Rapor işi kurtarır. Size hak veriyorum...

Kurs İstanbul'da arkadaşlar tüm cevre misafirhaneler dolu, otel derseniz güven olmaz kalmam , yalova, erzurum, gibi bir yer olsa hertürlü bir yer bulunur kalınır, tapukadostronun misafirhanesini buldum 1,5 saat hizmetiçine mesafe değmez bence.

Eğer gitmeniz mümkün değilse mutlaka rapor alın sonuçta siz istemişsiniz gitmemeniz halinde birşey beyan etmeniz lazım bununda en kolay yolu hastalık olsa gerek :++:

Artik kolay kolay rapor da verilmiyor ohalden dolayi ama bashrkim tanidiksa olabilir ancak.

Mobil gönderidir.

Geri