hıtachı starboard software

Kodla Büyü
teşekkrlr arakdşlar indrdm kurdm.. aslnda blmştm bir yer ama sayfa görüntülenemiyordu linke tıklayınca sonradan çalıştı kurdum bitt çok şükür :+1:

Arkadaşlar bu tahtanın kalebirasyonunu yapamiyorum kullanım klavuzunu buldum internetten orda gözüken seçenekler tahtada yok:( klavuzda ayarlara gir orda starboard a tıkla kalibirasyon yap var diyo ama benim ayarlarda starboard seceneği yok:( kullanan yapan arkadaş varmı...

kalibrasyon starboarddan yapılmıyo. touch screen control panel var onu açıyosun calibrate diyosun ordan yapılıyo.

Starboard yazılımının "for Fatih" sürümü yüklü tahtalarda. Proje için satın alınmış ve geliştirilen sürüm. Kalibre için Touch Screen yazılımı kullanılmalı. Ayrıca tahtanın genel çerçevede markası Vestel.

ya nerden indiriyorsunuz hitachi akıllı tahtanın dokunmatiği nasıl çalışıyor bilen var mı ltfen yardım ben bulamadım

tanju5574' Alıntı:
Arkadaşlar bu tahtanın kalebirasyonunu yapamiyorum kullanım klavuzunu buldum internetten orda gözüken seçenekler tahtada yok:( klavuzda ayarlara gir orda starboard a tıkla kalibirasyon yap var diyo ama benim ayarlarda starboard seceneği yok:( kullanan yapan arkadaş varmı...

aynen bu sorunu yaşıyormmm :(

Geri