Hiren's Boot CD YARDIM

Kodla Büyü

Batın82

Aktif Üye
Hiren's Boot CD oluşturdukdan sonra açılan dos ortamı açılıyor ama kullanılacak olan prog gelmiyor nasıl erişebilirim arkadaşalar yardım ederseniz sevinirim

m yazip entera basin menu gelecektir ordan ulasirsiniz aradiginiz programa...m olmaz ise menu yazip deneyin.

hocam açılışı cd ye vermen lazım ilk olarak,açılışta cd den okuduktan sonra sıralayacağım seçenekleri kullan,2-2-2-7 (komut seçenek numaraları) bunları uyguladıktan sonra ister imaj alabilirsin,istersen yerel diskte daha öcneden alınmış bir imajı kurabilirsin kolay gelsin.

Hocam her ikisinide daha önce denedim ve şu hatayı verdi Command or filename not recognized

ozcankr' Alıntı:
hocam açılışı cd ye vermen lazım ilk olarak,açılışta cd den okuduktan sonra sıralayacağım seçenekleri kullan,2-2-2-7 (komut seçenek numaraları) bunları uyguladıktan sonra ister imaj alabilirsin,istersen yerel diskte daha öcneden alınmış bir imajı kurabilirsin kolay gelsin.
cd görüyor zaten hocam dos ortamına giriyor ama proglara ulaşamıyorum 2-2-2-7 (komut seçenek numaraları) anladığım kadarıyla bunlarıda denedim yukardaki hatayı verdi

o zaman boot cdsinde bi sorun olabilir başka bi boot cd dene hocam,benim pc lerdede bazısında görüyo bazısında görmüyo hata veriyordu,görmeyenlerin harddsikini söküp gören pclere takıpta kurdum.

Hocam benim pclerde bir problem yok ama ben programı deneme amaçlı bakmak istiyordum iki cd oluşturdum biri iso halinde diğerini ise bootable olarak ikisinde de aynı problem var

Geri