Hiçbir CD nini içeriğini görmüyor.

Kodla Büyü
hocam aynı şeyi ben dün bi dvd yazdıktan sonra yaşadım.içindeki klasörler gözükmüyordu.eğer cd-rım ya da cd-rom sürücü bozuk değilse şunun deneyebilirsin hocam.ben daha sonra bi tane boş klasör daha ekledim dvd'ye sonra görmeye başladı diğer dosyaları.

Hocam dediğinizi tam anlamdım. Ama sorunu bir şekilde çözdüm. C, D Sürücülerin açılmasını engelleyen bir virüs vardı. ondan kurtulunca düzeldi.

nasıl virüs olabilir kii ben cd kopyalama yaptım başka makinada yüklenen dosyalar gözükmüyor neden sizce?????

cd r/w bozulmuştur hocam benimde aynı durum vardı cd yi yazıyor gibi gözüküyordu sonra boş gibi çıkıyor okumuyordu yani. aynı sorunu başka cdlerde de veriyordu. değiştirdim bozulmuş olb.

bir de şuna dikkat edin eğer CD'ye yüklediğiniz dosyalar çok küçükse 1MB falan bazı CDROmlar görmeyebiliyor, bir de eğer CDye 2. kez yazma yapılmışsa sonradan yazılan verileri CDROMlar görmüyor CDWriterlar görüyor bunlara da dikkat etmek lazım...

hakimrenk' Alıntı:
CD sürücü görünüyor ama cd yi görmüyor. Yani cd boşmuş gibi görünüyor.
bende aynı sorun vardı ana bilgisayarda. hiç uğraşmadım. servise(DATATEKNİK) gönderdim. 1 hafta içinde yenisini gönderdiler.

benim bilgisayarlardan birisi cd-rom hiç görmüyor bi türlü yapamadım siz yine bana göre iyisiniz :D

Geri