herkesin içerik eklemesini istiyorum

Kodla Büyü

blackpeace83

Seçkin Üye
Seçkin Üye
joomla 1.5.15 kullanıyorum. Menü Öğe Türü Seçimi-> İçerik Ekleme Alanı-> içerik -> İçerik Ekleme Alanı seçiyorum.erişim seviyesi olarak Genel Yayın seçiyorum.
istediğim herkesin yazı eklemesini sağlamak ama buna rağmen oluşturduum linke tıkladığımda
Bu kaynağı görmek için yetkilendirilmemişsiniz.mesajı cıkıyor nasıl herkesin yazı eklemesini sağlayabilirim.

blackpeace83' Alıntı:
joomla 1.5.15 kullanıyorum. Menü Öğe Türü Seçimi-> İçerik Ekleme Alanı-> içerik -> İçerik Ekleme Alanı seçiyorum.erişim seviyesi olarak Genel Yayın seçiyorum.
istediğim herkesin yazı eklemesini sağlamak ama buna rağmen oluşturduum linke tıkladığımda
Bu kaynağı görmek için yetkilendirilmemişsiniz.mesajı cıkıyor nasıl herkesin yazı eklemesini sağlayabilirim.

hocam sizin uyguladığınız şey, eklediğiniz içeriğin herkes tarafından görülmesi için yapılan ayar...
sizin yapmak istediğiniz özelliği şöyle halledebilirsiniz; sitenize kaydolmuş arkadaşlar önce kayıtlı olarak atanır,
siteye içerik eklemesini istediğiniz kişilerin grubunu değiştirerek halledebilirsiniz.
Örneğin kayıtlı üyenizin grubunu yazar, editör yada publisher atayabilirsiniz :+1:
sanırım sıkıntınız hallolacak...

Geri