Herkese İşlemciler modülü için görsel materyal

Kodla Büyü

superg3

Üye
Merhaba arkadaşlar işlemciler modülünü anlatan bu materyali kendim hazırladım. Öğrencilerin uzaktan eğitim yoluylada kullanabileceği bir materyal modüle gerek kalmadan burdan takip edebilirsiniz. tüm bilgisayar öğretmenlerine ulaştırmanızı sizlerden rica ediyorum .
Link:
http://www.sinanuguz.com/ue

Elinize sağlık, oldukça güzel hazırlanmış. Ama şu konuda eleştirim olacak, konuşan maskotunuz lise öğrencileri için biraz çocukça kaçmış bence. Ve seslendirmeyi kapatma butonu yok. Onun dışında animasyonlar, tasarım çok güzel olmuş. İnternetsiz ortamda çalıştırabilmek için fla dosyalarına gerek yok, swf ler yeterli olur kanımca :) Onları da temporary internet files'ten alabiliriz. Tabi bağlantılar gidiyor o şekilde.

öğrencilerime izlettim bayağı ilgilerini çekti. tşk ederim. derse renk kattı. keşke diğer modüller içinde olsa...

Sizlerinde bilgiği gibi animasyonlarla çalışma hazırlamak çok meşakatli bir iş. Diğer modüller içinde bakanlık aslında uzaktan eğitim çalışması yapabilir. Bu alt yapıya sahip. Bu çalışmaların çoğalması dileğiyle.

herkezin emeğine sağlıkm ne güzel olmuş kavram haritası olayınıda çok beğendim bence sene başında her dersten önce verilmesi gerekiyor

Geri