Herkes maaşını yazsın bakalım

Kodla Büyü

fercanx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşalar şu meb camiasında anlamadıığım bişey.Aynı özlük haklarına sahip iki kişi var ve maaşları arasında ciddi farklar gözüküyor.Benim önerim herkes maaşını ve ek ödeneklerini ve kesintilerini de dahil ederek maaşlarını yazsın.Bakalım neler olacak
mesala benimki bu ay

Net maaş : 920 ytl

%20 lik dilime girdik.
kıdem :7/3
bekar

arkadaşlar ek ödenek kesinti var mı yazın bişey anlşaımaz o ozaman ...%20 lik dilime girdin mi mesala yucegok

YA BEN 9/1 yim şuan 927 alıyorum.ama yakında 8/1 olacak askerlik lisede yabanci dil falan.

kardeşim evlimisiniz bekarmısınız eş yardımı alıyomusunuz %20 lik dilime girdinizmi yazsanıza yahu..... :x nasıl karşılaştıracak vatandaş birbiriyle maaşını

6/2 633 ytl ve % 20 lik dilime bu ay girmiş bulunmaktayım.

% 2 zam veriyorlar. maaşın % 5 ini kesiyorlar. ne güzel değil mi?

Bencede. Bende 7/3 yeni oldum. 926. Ama bende %20 lik dilime girdim. Neden böyle bi dilim engeli koymuşlarsa. Acaba telekomda greve gidenler ne kadar alıyorlar??!!

fucar07' Alıntı:
Bencede. Bende 7/3 yeni oldum. 926. Ama bende %20 lik dilime girdim. Neden böyle bi dilim engeli koymuşlarsa. Acaba telekomda greve gidenler ne kadar alıyorlar??!!

telekom Geçen sene satılınca Orda Güvenlikçi Memur MEM'e geçti. Şimdi MEM'in Kapısında duruyor. Bizim memurun dediğine göre 2500 YTL alıyormuş :p

2007 Eylülde göreve başladım. Atama kararnamem 9/1 olarak çıkmıştı TEF mezunu olduğum için dilekçe verdim, 8/1 olarak düzeltildi. Bu ay listede 997 YTL olarak görünüyor. %15 lik dilimdeyim.Yeni başlayan, bekar bir teknik öğretmen için normal mi?

Arkadaşların bir çoğu ya bekar yada çift maaşlı. Ben gibi tek maaşlı, eş ve çocuk yardımı alan, 6/3 bir öğretmen 1050 ytl ye yakın alır. Tabi kesintilerden sonra...

Geri