Her sınıfta bilişim formatörümüz var?

Kodla Büyü

sevdalimhayat

Aktif Üye
Fatih projesi pilot okulunda her sınıfta bir bilişim formatörü mü oluyor?

‘Teknolojiden uzak öğretmenler’

Sınıflarda ekranların yanında kara tahtaya imkan veren bir uygulamamız da var. Sistemde sorun olduğunda tahta kullanıma hazır. Ayrıca her sınıfta bir bilişim formatörümüz var. Projede en büyük sıkıntımız ise teknolojiyi kullanmaya isteksiz olan öğretmenler. Yani elindeki telefondan başka bilgi teknolojisini kullanmayan arkadaşlarımız olabilir. “

http://www.abbasguclu.com.tr/egitim/en_ ... enler.html

:scared:
bizim okuldaki diğer formatörlerden hiç haberim yoktu, uyanıklar şimdiye kadar her işi bana yaptırdılar demek ki :!:

bizim okuldaki diğer formatörlerden hiç haberim yoktu, uyanıklar şimdiye kadar her işi bana yaptırdılar demek ki :alkis: :alkis: :alkis:

anam ben de tekim sanıyordum. Boşuna yalnızlık çekmişim. Ya da iş yoğunluğundan karşılaşamadık demek ki!

İki gündür haberlerde saçmalama rekorları kırıyorlar. Biri öğretmenlerin hiç çalışmadan yılda en az 25000$ kazandığını söyler :verymad: öteki her sınıfta bir bilişim formatörü olduğunu iddia eder.
Bu haberleri yapanlar hangi uçucu-sentetik maddeyi kullanıyorlar merak ediyorum. :puhaha:

ya bu sendikalar naptığını sanıyo acaba şimdi istifa edecem aidat baştaki sendikanın kasasına gidecek başımıza çorap örenlere katkıda bulunmuş olacam o işime gelmiyo...

fahrican' Alıntı:
İki gündür haberlerde saçmalama rekorları kırıyorlar. Biri öğretmenlerin hiç çalışmadan yılda en az 25000$ kazandığını söyler :verymad: öteki her sınıfta bir bilişim formatörü olduğunu iddia eder.
Bu haberleri yapanlar hangi uçucu-sentetik maddeyi kullanıyorlar merak ediyorum. :puhaha:
:puhaha:

tabi canım her sınıfta var, 1700 euro alıyoruz, okula ferrarimizle gelip-gidiyoruz bir de öğlen yemeklerinde buzlu badem yiyoruz. :puhaha:

Arkadaşlar bizim okulda görev yapanlar benimle PM'den iletişime geçsin lütfen!

Geri