HEM'de görevlendirildim akşamları 20 saat dersim var

Kodla Büyü

tefbilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar HEM'de görevlendirildim akşamları hafta içi her akşam 4'er saat dersim var. Bu durumda ben maaş karşılığını dolduruyorum gündüzleri halk eğitime gitmeme gerek var mı yoksa derse gitmem yeterli mi?

Maaş karşılığını doldurduğun için gerek yok.

gitmene gerek yok.. ek dersini ayşam 18.00 dan sonr başlıyorsa gece ücretinden alırsın.

Hemde maaş karşılığın 15 saat sanırım hocam, o meslek liselerinde geçerli. Yanlışım varsa düzeltin.

tayinci42' Alıntı:
gitmene gerek yok.. ek dersini ayşam 18.00 dan sonr başlıyorsa gece ücretinden alırsın.

Gece ücreti alman lazım. ders başına 50 kuruş felan farkeder

Ben de hemde tefliyim. maaş karşılığın 20 saat.

Cevaplarınız için teşekkür ederim peki gitmemem gerektiğini söyleyen yönetmelik maddesi hangisi bulabilir misiniz? Bir de diyelim ki hiç kurs açılmadı ben halk eğitime hergün 8-5 arası gitmek zorunda mıyım yoksa maaş karşılığı yani 3 gün gitmem yeterli mi? Aklıma takılan birşey daha var ben akşamları 20 saat derse giriyorum bu dersin ekders olarak ücretini alabilmem için 3 gün halk eğitime gitsem yani 20 saati doldursam olur mu böyle birşey bir önceki soruyla ilişkili bir soru aslında.

Arkadaşlar HEM de çalışan Bilgisayar Öğretmeni zaten Teknik öğretmen olmak zorunda maaş karşılığını doldurman için 20 saat girmen yeterli eğer dolduramıyorsan başka bir okula görevlendiirme yapılarak ders tamamlayabilirsinö. Birde bölüm şefi veya alan şefi talep edebilirsin

mdoganoglu' Alıntı:
Arkadaşlar HEM de çalışan Bilgisayar Öğretmeni zaten Teknik öğretmen olmak zorunda maaş karşılığını doldurman için 20 saat girmen yeterli eğer dolduramıyorsan başka bir okula görevlendiirme yapılarak ders tamamlayabilirsinö. Birde bölüm şefi veya alan şefi talep edebilirsin

atölye şefliği iste. Forumda ilgili yönetmelik maddesi var zaten.

Ben hafta içi 3 gün halk eğitime gitsem 8-5 arası ve akşam 6'dan sonra kursu versem verdiğim kurs ekders olarak yazılabilir mi ? 8-5 arası ders yok yalnız bu saatlerde orada bulunmam maaş karşılığını doldurdum anlamına gelir mi? Onu öğrenmek istiyorum.

Evet yazıdan bu anlam çıkıyor peki ben halk eğitimde 8-5 durmak zorunda mıyım ? Gündüz kursum yok.

Geri