hem.meb.k12.tr adresine kursiyer ön kayıt formu?

Kodla Büyü

giryan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhabalar.

Halk eğitim merkezi sitesine (hem.meb.k12.tr) adresine kursiyer ön kayıt formu koymak mümkün mü? Hazırlanan özel web sitelerine koyanlar var ama meb'in bize tahsis ettiği siteye koyabilen var mı acaba?

Sayın Hocam,

meb.k12.tr uzantılı okul/kurum sitelerinin FTP erişim izni olmadığı için dışarıdan bilgi, belge, dosya, form vb. herhangi bir şey ekleme şansınız yok.

Dışarıda oluşturup iframe ile içeri aktarma yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

hocam biz ekledik ama dışardan bi siteye ekleyrek linki sadece meb in sitesine attık.bunuda resmi yazı ile uyardılar ama başka şansımız yok.adıyaman hem in sitesine bakabilirsin.

ahmed02' Alıntı:
hocam biz ekledik ama dışardan bi siteye ekleyrek linki sadece meb in sitesine attık.bunuda resmi yazı ile uyardılar ama başka şansımız yok.adıyaman hem in sitesine bakabilirsin.

Hocam inceledim, ihtiyacım olan tam da bu açıkçası. Resmi yazıyla uyardılar derken nasıl bir uyarı aldınız acaba?

meb genel olarak bütün okullara okul sitelerinde dışardan link verilerek bu tür uygulamalrı kullanmamızı belirten bir resmi yazı gönderdi.Ama başka çözüm yok.bir hafta aradan sonra tekrardan kullanmaya başladım.

Geri