HEM Dijital Okuryazarlık Kursu

Kodla Büyü

Ankany

Aktif Üye
Merhabalar herkese
Elinde HEM "Dijital Okuryazarlık Kursu" materyali olan arkadaş varsa paylaşabilirmi acaba?

merhaba bu kursu tam olarak nasıl veriyorsunuz
merhaba hocam
Benim bahsettiğim kurs Vodafone'un kadınlar için HEM'de aç(tırt)tığı "Dijital Benim İşim-Dijital Okuryazarlık" kursu.
Bilgilendirme toplantısına uzaktan katıldık, ancak içerikle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunulmadı.
HEM'den aldığım kurs içerik programına göre kursu işleyeceğim (ilk defa).
Kursun verimli olması adına daha evvel bu kursu verip elinde materyal olan arkadaşlardan yardım istedim, sağolsun hocam, cevap yukarıda.
Eğer aramızda HEM'de olup, bu kursu daha önce veren arkadaşlar varsa ve bizimle bilgi/belge/deneyim paylaşırsa seviniriz.

merhaba hocam
Benim bahsettiğim kurs Vodafone'un kadınlar için HEM'de aç(tırt)tığı "Dijital Benim İşim-Dijital Okuryazarlık" kursu.
Bilgilendirme toplantısına uzaktan katıldık, ancak içerikle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunulmadı.
HEM'den aldığım kurs içerik programına göre kursu işleyeceğim (ilk defa).
Kursun verimli olması adına daha evvel bu kursu verip elinde materyal olan arkadaşlardan yardım istedim, sağolsun hocam, cevap yukarıda.
Eğer aramızda HEM'de olup, bu kursu daha önce veren arkadaşlar varsa ve bizimle bilgi/belge/deneyim paylaşırsa seviniriz.
Teşekkürler hocam bende sizinle aynı durumdayım siz konuyu açınca bende bilgi almak istedim:)

Geri