Hazır Sertifika Programı

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
ArkadaşLar excelde hazırlanan bu programla sadece ad ve soyadları girerek seminer ve kurs belgeleri hazırlayabilirsiniz.

Dosya ektedir...

Ekli dosyalar

• BELGEYAZDIR.rar
    124.6 KB · Görüntüleme: 4,915
rica ederim arkadaşlar kullanım konusunda sıkıntı yaşıyorsanız özelden cevap verebilirim...

teşekürler hocam. ama bütün öğretmenlerin TC lerini de dağıtmış oldunuz. :mrgreen:

agahyildiz' Alıntı:
teşekürler hocam. ama bütün öğretmenlerin TC lerini de dağıtmış oldunuz. :mrgreen:

uyardığınız için teşekkürler hocam şimdi düzelttim..dosyayı indiren arkadaşlar da dosyayı dağıtacaklarsa t.c. leri silip öyle yaparlarsa memnun olurum.

bu arada dış çerçeve yok zaten sertifika ve kurs belgelerini yazıcıya hazır boş şablon olarak koyuyoruz.
yani dış çerçeve hazır zaten çıktı da.

arkadaşlar elinizde fatih projesi eğitimde kullanım kursu sertifikası taslağı var mı
ben bu kursu ilk defa vereceğim daha önce hiç sertifika verilmemiş.
ben düzenleyip ilçe mem'e onaylatmak istiyorum.

silav' Alıntı:
arkadaşlar elinizde fatih projesi eğitimde kullanım kursu sertifikası taslağı var mı

Hocam bu sekilde bir belge verirseniz bu gayriresmi olur. Yani herhangi bir yerde herhangi bir gecerliligi olmaz. Kursiyerlerinize bu sekilde bildirin oncelikle. Ve ilce mem bu sekildeyi bir belgeyi imzalamaktan kacinacaktir diye dusunuyorum. Cunku resmiyette olmayan bir belge vermek ve bir fe bunu imzalamak gozlerini korkutacaktir. Bence siz kursiyerlere bir hosluk olsun diyorsaniz kendiniz bir sertifika tasarlayin ve kendiniz imzalayip verin, ben daha once bu sekilde yapmistim. Bu (gecerliligi olmayan) sertifikalarla resim felan cekinip aramizda paylasmistik. Guzel oluyor tabii boyle bir sertifika.

AKADEMİA' Alıntı:
silav' Alıntı:

Hocam bu sekilde bir belge verirseniz bu gayriresmi olur. Yani herhangi bir yerde herhangi bir gecerliligi olmaz. Kursiyerlerinize bu sekilde bildirin oncelikle. Ve ilce mem bu sekildeyi bir belgeyi imzalamaktan kacinacaktir diye dusunuyorum. Cunku resmiyette olmayan bir belge vermek ve bir fe bunu imzalamak gozlerini korkutacaktir. Bence siz kursiyerlere bir hosluk olsun diyorsaniz kendiniz bir sertifika tasarlayin ve kendiniz imzalayip verin, ben daha once bu sekilde yapmistim. Bu (gecerliligi olmayan) sertifikalarla resim felan cekinip aramizda paylasmistik. Guzel oluyor tabii boyle bir sertifika.

Hocam teşekkürler bilgilendirmeniz için olmazsa öyle yaparız artık.
Ama sonuçta resmi bir kurs veriliyor kursiyerlere meb onaylı sertifika verme imkanımız yok mu?

Hocam bu arada yeni kurs vereceğim kursla ilgili kafamda bir kaç sorum var zamanınız varsa PM'den yazabilir miyim?

Hocam bu kurslarin sertifikasi yok (simdilik) :)

Siz kendiniz istediginiz gibi janjanli bir sertifika hazirlayin ciktiyi da 160 gr. Kagitlara alirsin. Tabii renkli, sekil birsey yaparsin.

AKADEMİA' Alıntı:
Hocam bu kurslarin sertifikasi yok (simdilik) :)

Siz kendiniz istediginiz gibi janjanli bir sertifika hazirlayin ciktiyi da 160 gr. Kagitlara alirsin. Tabii renkli, sekil birsey yaparsin.

Peki hocam teşekkürler photoshopla janjanlı birşey yapmaya çalışırız bakalım :)

Geri