havadan.tv - kuşların gözünden fotoğraf ve video

Kodla Büyü

uysal_rockci

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Günaydın arkadaşlar,
Uzun zamandır düşündüğümüz ama yeni açma fırsatı bulduğumuz web sitesi hakkında görüşlerinizi almak istedim. Sitede Wordpress kullandım
Henüz yeni içeriklerinin hepsi dolmadı ama genel şablon oluştu. Özellikle logo kısmında görüş alabilirim tasarımım kötüdür ama yapmaya çalıştım bir şeyler.
Logo ile ilgili yeni fikirlere açığım :)

Bu arada intro yapmaya çalışıyorum, bir helikopter animasyonunun logou taşıyıp ekrana bırakması için uğraşacağım , bu işi en kolay yapabileceğim program nedir acaba bilen biri varsa bir yorum atsın :)

web sitesi : havadan.tv

Hocam site fikriniz değişik ve güzelmiş, tebrikler. :+1: İçerikler sizin çekimleriniz mi webden edindiğiniz şeyler mi acaba?

Teşekkür ederim hocam.
Doğa için Uç - dışındaki tüm video çekimleri ve montajları bana ait.
Doğa için Uç projesine de bir kaç video gönderdim, onun montajı ve proje yürütücüsü başka bir arkadaş montajları o yapıyor.

Bizim yeni hobimiz oldu artık bu :)

Güzel bir çalışma olmuş. WP teması hangisi ücretli mi? Ücretsiz mi? sade ve güzelmiş..

uysal_rockci' Alıntı:
Teşekkür ederim hocam.
Doğa için Uç - dışındaki tüm video çekimleri ve montajları bana ait.
Doğa için Uç projesine de bir kaç video gönderdim, onun montajı ve proje yürütücüsü başka bir arkadaş montajları o yapıyor.

Bizim yeni hobimiz oldu artık bu :)

Hocam çekimler için kullandığınız ekipmanlar hakkında da bilgi verebilir misiniz? Drone' u siz mi topladınız hazır bi set mi aldınız? Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi' nin çekiminde kullanılan aracı merak ettim doğrusu. Benim de bu tarz bi hobim var ama maalesef maaliyet sorunsalını aşıp başlayamadık bir türlü :(

Ben toplamadım hocam drone u . DJI Phantom 3 Pro var hocam bende , kameralı hazır set.
eğer bu tarz bir hobiye başlama niyetiniz varsa cihaz seçimi ve diğer konularda yardımcı olabilirim .

Teşekkürler arkadaşlar,

paradox99' Alıntı:
Güzel bir çalışma olmuş. WP teması hangisi ücretli mi? Ücretsiz mi? sade ve güzelmiş..

Wordpress teması ücretsiz hocam , daha doğrusu ücretli versiyonu da var ama bu kısıtlı ücretsiz sürümü.
Benim işimi gördü şimdilik.
Ama en zor kısmı tema beğenme kısmı, kaç tane tema baktım kimbilir :D

Geri