harddisk i nasıl kurtarabilrim???

Kodla Büyü

gunalhakan

Site Gezgini
merhabalar herkese iyi günler,
benim sorunum çökmüş bir hd. içinde optik okuyucu programı var ve benim bu programı kesinlikle almam gerekiyor.
hd nin durumu ise şu şekilde açılırken en son iyi yapılandırma ile veya güvenli kipte aç seçeneklerinin hepsini tek tek denedim, çalışan bir bigisayarda hd yi G olarak görüyor ama içindeki dosyaları ne dos ta ne de windows ta açamıyorum.

Bildiğiniz bir yöntem varsa acil olarak bana anlatır mısın?
Şimdiden teşekkürler.

Hocam foruma iyi bak .Çöken hard diski kurtarmak için bir bir program verilmişti .Bende var .Programı açıyorsun cd ye yazdırıyorsun .CD yi takıyorsun cd den başlıyor,bilgileri kurtarıp harddiske format atıyorsun.
programi bulamazsan yaz .ubload etmeyi bilmiyorum ama ederiz nasılsa.

hd kurtarma hk.

hocam foruma baktım, eğer sizde varsa upload için size yol göstereyim, dosyayı yollayabilir misiniz?
Upload için rapidshare.com u açın ordan free zone u seçin.ordan üye olun ve upload yapabilirsiniz artık, yardımlarınız için çok teşekkürler..

hd kurtarma hk.

exemcli hocam el-derman-nisan ı alt tarafta bir link ile göstermişsiniz o dosyayı indiriyorum, bunda herhangi bir yanlışlık yok değil mi, benim internet kotalı a yanlışsa baştan kotayı aşmıyım.:)

hd kurtarma hk.

hocam çok sağolun
programla ilgili bi sıkıntı olursa yeniden foruma yazarım.
teşekkür ederim tekrar.

hdd yi söküp win xp pro yada wista olan bir makinaya takıp bilgisayarı aç. önüne gelen scandiski iptal etme açıldıktan sonra tekrar birdaha scandiski gerçekleştir. bilgisayarı yeniden başlat. hdd içerisindeki bilgilere ulaşabileceğini sanıyorum. şayet hdd yanmadı ise. yandıysa aynı model bir hdd bulup devresini değiştirirsen sorun çözülebilir. hdd kafa vuruyorsa hiç bir işe yaramaz. olmadı çözüm bulamıyorsan download yada paylaşım sitelerinde easy recowery diye bişi var onuda deneyebilirsin. olmadı buna benzer programları dene. oda olmadı para verip firmalara gönderebilirsin yapacak başka bir çaren yok ve inanki çok fazla para isterlerbilginize

Geri