hangisini alayım... kararsız kaldım

Kodla Büyü

bote2002

Seçkin Üye
Seçkin Üye
pek tabiki toshiba... bende toshiba var ... 7 yıldır taş gibi.... birde fujitsu var oda 2 yıldır taş gibi... 2 markadanda memnunum ... pek tabiki toshiba en kral markası dizüstülerin sony ile.. diğer markalar birbirinin benzeri seviyede.

bence kardeş acer hepsinden üstün özelliklere sahip. fiyat oranlamasına bakınca da diğerlerine göre daha uygun. bende acer kullanıcısıyım gayet memnunum bilgisayarımdan 4 yıl oldu alalı.

Hacı abi 8 senedir DELL kullanıyorum. 1 Ay oldu alalı. i5 işlemci-1TB bellek- 8 GB Ram var. Valla ısınma sorunu yok. Gayet iyi gidiyoruz. Tertemiz makine. :)
Çok satanlar içinde de vardı ayrıca. Ben tasarıma önem veriyorum biraz. Tasarım olarakta süper. Ama iyi araştır tabi sen :)

hali hazırda acer işinize hitap ediyor, ancak hız istiyorsanız bence toshiba+256 GB ssd takviyesi yapın.Neden mi SSD?amacınız yedekleme ise 750 GB yeter, işletim sistemini SSD'ye bir çakarsanız tadınden yenmez...400-450 tl fark eder ssd ama bence değer, 12 Gb Ramin yapamadığını fazlasıyla yapar sayın hcm...

Not:netbook'a 128Gb ssd taktım,4GB ram var, işlemci AMD C60,win7 ultimate 64 bit işletim sistemi, canavar gibi...SSD'de hayat var :)

Geri