Hangi Virüs Programı

Kodla Büyü

Teknomen

Site Gezgini
Kurumlardaki bilgisayarlarda hangi virüs programını kullanıyorsunuz ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

360 security ücretsiz ve iyi flash için güvenli açma özelliği de var zaten okula virüs flaşhtan giriyo
Not sessiz çalışma menüsü var seç uyarı felan vermesin yada açılan pencereleri çıkmasın

360 Total Security ücretsiz ve etkili. Ayarlardan başlangıç süresini kapatın. Ek yüklemelerini kapatın size uyarı gelmez ama işini iyi yapar. Eğer çok fazla virüs varsa virüs taraması bölümünden bitdefender ve antivir motorlarını işaretleyin onlarda kurulursa tadından yenmez. Virüs namına bir sıkıntınız kalmaz. :)

Avira nın üstüne ücretsiz antivirüs tanımıyorum. Özellikle exe, kısayol virüsleri harika temizliyor. 360 security nin virüs bulunamadı dediği flashtan 50 virüs sildi.

panda dome. ücretsiz versiyonu gayet güzel çalışıyor.üstelik hiç kasmıyor bilgisayarı. tavsiye ederim.

3 senedir 360 total kullanıyordum ama güncel olmasına rağmen artık scr (ekran koruyucusu) şeklindeki exe dosyaları bulamıyor.
avira deneyeceğim birde

7 yıldır trend micro max security kullanıyorum. kasmıyor. güvenlik problemi hiç oluşturmadı. idare, öğretmenler odası gibi bilgisayarlara kuruyorum. et lere microsoft essential ile gayet iyi güvenlik sağlıyorum. okulum lise. ortalama 800 öğrenci, 40 et, 15 idari bilgisayar, 9 z-kütüphanede , 16 lab da bilg var. Sorun yaşamıyorum. Öneririm.

7 yıldır trend micro max security kullanıyorum. kasmıyor. güvenlik problemi hiç oluşturmadı. idare, öğretmenler odası gibi bilgisayarlara kuruyorum. et lere microsoft essential ile gayet iyi güvenlik sağlıyorum. okulum lise. ortalama 800 öğrenci, 40 et, 15 idari bilgisayar, 9 z-kütüphanede , 16 lab da bilg var. Sorun yaşamıyorum. Öneririm.
ücretli olarak mı kullanıyorsunuz hocam.

laboratuvarlara avg kurduk şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık. kendi bilgisayarımda kaspersky ücretli kullandım çok iyiydi ama süresi dolunca çok pahalı geldi şuan kendi bilgisayarıma trend micro maximum security aldım 2 yıllık onu kullanıyorum. Geçen gördüm kaspersky da ücretsiz üretmeye başlamış. sürem dolunca Kaspersky Security Cloud – Free geçmeyi düşünüyorum.

bilgisayar labaruvatarına kurulacak tek güvenlik yazılımı deepfreeze olmalıdır. onun dışında eseti satın alarak kullanıyoruz. satın alınmayan hiçbir antivürüs korumaz. buradan yazıyorum

trend micro maximum security, n11'de 3 bilgisayar 1 yıl koruma 10 lira. Gerçekten ücretsiz antivirüs lerden fazlası varsa alıp kullanalım. Bu antivirüs ü kullanan arkadaşlar ne der acaba? + ları hakkında?

trend micro maximum security, n11'de 3 bilgisayar 1 yıl koruma 10 lira. Gerçekten ücretsiz antivirüs lerden fazlası varsa alıp kullanalım. Bu antivirüs ü kullanan arkadaşlar ne der acaba? + ları hakkında?
Trend Microyu kullanan biri olarak harika bir anti-virüs olduğunu söyleyebilirim eğer fiyatı da bu ise bence bedava. :)

Ben öğrenci bilgisayarlarına kasma yaşanmaması için Antivirüs kurmuyoeum deep freeze ile idare ediyorum. Diğer bilgisayarlarda ise Panda'nın ücretsiz versiyonunu kullanıyorum. Hayet güzel çalışıyor. Şu musallat adlı dandik ama başbelası virüs konusunda hiç sıkıntı yaşatmadı bana.

Trend Micro Titanium uzun yıllar boyunca kullandım.

İsteyen olursa tedarik edebilirim.

Kaspersky İnternet Security kullanıyorum yıllardır. Tavsiye ederim. Tabi şimdi ücretsiz versiyonunu da çıkardılar ilaca gerek kalmadı.

ücretli olarak mı kullanıyorsunuz hocam.

idare ve öğretmenler odası gibi yerler için için ücretli kullanıyorum. 3 kullanıcı 10-12 tl olunca idareden sıkıntı çıkmıyor. Ve hiç sorun yaşamıyorum. bilsa kullananlar için de yükledikten sonra gerial silme diyorsun sorun olmuyor. max security olması daha iyi. öğretmenler de memnun olunca kendi aralarında anlaşıp alıyorlar. ister tele ister tablete ister bilgisayara yüklüyorlar. 17 yılıma başladım bu sene neredeyse hepsini denedim. diğerleri ya sonradan şişiyorlar ya virüs sahip çıkıyor ya kasıyor. en rahatı bana bu antivirüs geldi.

Milli Eğitim Bakanlığı 4-5 yıl önce ücretsiz 1 yıllık trend micro internet security i tüm kurumlara vermişti. 1 yıl kullandık çok memnunduk. GG, N11 den aldım hala kullanıyorum memnunum.

360 security ücretsiz ve iyi flash için güvenli açma özelliği de var zaten okula virüs flaşhtan giriyo
Not sessiz çalışma menüsü var seç uyarı felan vermesin yada açılan pencereleri çıkmasın

sessiz çalışma menüsü nerde hocam ben bulamadım, tarif edebirmisiniz ?

Geri