Hangi tarifeyi kullanıyorsunuz.

Kodla Büyü

palamut

Site Gezgini
Arkadaşlar konturlu operatör ve tarife tavsiye edebilirsiniz. İhtiyacım olan 4 gb. kadar internet 500 dk. kadarda konuşma olsun yeter. Şimdiye kadar kullanmadığım dk. Ve gb. Lara bir sürü fatura ödüyordum. Konturlu hatta geçmek istiyorum.

Yıllar önce fatiraliya tövbe edip kontorluye geçtim. Kafam rahat. Sözde sabit ücreti vardı. Ama birkez bile ödediğim ücretle sabit ücret denk gelmedi. Sebebini sorduğumda eften puften bahaneler ile saviyorlardi.
Bir yıldır TT 3gb 750dk. 1000 sms 25tl kullanıyorum. Evde sabit internetimiz olduğu için yetiyor. Benzer tarife vodafone da vardı.

BİMcell 7gb paketini kullanıyorum. 35 TL ye 7gb internet, 900 dakika ve 900 SMS veriyor. 25 TL üstü yüklemeden dolayı 1gb ve 500 SMS de hediye geliyor. Ben memnunum.

Türk Telekom Prime 10GB kullanıyorum. 1000dk 1000sms 10GB internet 28,5 TL normal fiyatı daha fazlaydı ama %35 indirimim olduğu için bu fiyattan kullanıyorum.
Geçen senede yaz festivali 8GB kullandım 1000dk 1000sms 8GB internet 24Tl idi indirimimle

Ben de vodafone luyum ama türk telekomun efsane 12diye bir tarifesi var 12 gb internet 35 tl
acaba daha uygunu var mıdır
bilgisi olan yazarsa çok sevinirim

Vodafone RED 15+2 GB İletişim-Müzik-Sosyal Pass 62 TL. Devam eden ve 2 ay önce yenilenmiş taahhüt.

Vodofone red
100TL
20gb internet
Youtube, twitter, facebook, whatsapp, instagram, izlesene... hiçbirinden internet yemiyor. Kafamda da internetim bitecek mi sorusu olmuyor.

Geri