Hangi Klima

Kodla Büyü

big_way

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar daikin teagora mitsubushi srk35zmp-s1 ve lg prestige ucu de 2500 civarı alınabiliyor. Bunlardan kullanan var mı?

Kullandığınız inverter motor 2500e kadar tavsiye edebileceğiniz klima var mı?

Hocam ben beko kullaniyorum. Mitsubishi en iyisi ama pahali. Beko da gayet isimi görüyor. Dusunursen birde onu aaraştır.

iki markası olan Mitsubishi miydi ?

Beko nun lafı bile olmaz.

Samsung 12 lik inverter abim kullaniyor iyi degil alma parana yazik olur. Demirdokum 12 lik inverter alin pisman olmazsin. fazla para vermeye gerek yok. Ama tabiki japonlarin klimasina diyecek yok hepsi kaliteli. bende toshiba ve mitsubishi var annemede demurdokum inverter aldik. Eger demirdokumu daha once alsaydim anneme, kesinlikle kendimede alirdim

Arkadaşlar daikin teagora mitsubushi srk35zmp-s1 ve lg prestige ucu de 2500 civarı alınabiliyor. Bunlardan kullanan var mı? Demirdökümlere de bakıyorum

Kullandığınız inverter motor 2500e kadar tavsiye edebileceğiniz klima var mı?

ulubey38' Alıntı:
Samsung 12 lik inverter abim kullaniyor iyi degil alma parana yazik olur. Demirdokum 12 lik inverter alin pisman olmazsin. fazla para vermeye gerek yok. Ama tabiki japonlarin klimasina diyecek yok hepsi kaliteli. bende toshiba ve mitsubishi var annemede demurdokum inverter aldik. Eger demirdokumu daha once alsaydim anneme, kesinlikle kendimede alirdim
Demirdökümde Dış ünite nin sesli olduğundan şikayetçi oolanlar var hocam sizin nasıl?

Toshiba 16skvr(n3kvr) kullanıyorum. 4 yıl önce 2600 tl almıştım. Şuan ki fiyatını bilmiyorum. Klimamdan çok memnunum. 50 metre kareyi 5 dakika içinde fan orta seviyede soğutup ısıtıyor. Herkese tavsiye ederim. Bu arada mitsubishi electric tutulan olanı

Hocam bende Fujitsu kullanıyorum. Değerleri Mitsubishi kadar iyi. Dış ünite oldukça sessiz, fiyat olarak Mitsubishiden 400-500 daha ucuz. Ayrıca elektrik faturası da az geliyor.

Geri