Hangi durumlarda öğrenci tabletleri geri alınır?

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar bu konuda bir yazı bulamadım. Öğrenciler başka bir okula nakil gittiğinde tabletini geri alıyor muyuz? ya da gittiği okula göre mi değişiyor?
mesela özel okula gittiğinde ya da açık liseye falan kaydolduğunda durum nasıl oluyor....? aynı şekilde öğretmenin tayini emekliği gibi durumlarda ne oluyor?

Açık liseye geçerse yada bir şekilde örgün öğrenimin dışına çıkarsa alınıyordu. Özele geçerse de alınır sanırım. Onun haricinde kendisinde kalıyor.

Öğretmen emeki olur yada mebden ayrılırsa alınıyor. Tayinde alınmıyor.

alttaki yazıda özel okula geçenin tabletinin garantisinin devam edeceği ancak mdm dışı kalacağı söyleniyor. benim çıkarımım tabletin geri alınmayacağı yönünde.

Ekli dosyalar

• zel okul tablet.png
    zel okul tablet.png
    60.1 KB · Görüntüleme: 653
Son gelen yazı ile artık alınmıyor. Daha doğrusu alacak bir dayanak yok. Kaldı ki bizim için almamak daha iyi bence.

Evet son gelen yazıya göre(son paragraf) alınmıyor. Ayrılan öğrencilere de bunu ifade etmeliyiz.

şimdi yönergeye okudum...alınıyormuş...yapacak bişey yok...çelişkili yazılar olsa da yönergeyi uygulayacağız.

çelişkili durumlar var ama belli ki bi kaç görüş yazıları ile birlikte yönergede değişiklik yapacaklar ki öyle de olması gerekir alınan tabletler hiç bir işe yaramıyo öylece duruyo okullarda madem verdin hibe edeceksin gidecek değil mi

Geri