Hangi bulut depoyu kullanıyorsunuz neden

Kodla Büyü

pembepanter46

Aktif Üye
Arkadaşlar hangi bulut depoyu kullanıyorsunuz neden? Hangisini tavsiye edersiniz. Degoo nasıl 100 gb ücretsiz mi? Ve kullanan arkadaş var mı?

Google drive. Çünkü okulda bir tek o açılıyor.

Bunu bir yere yazın.
MULTCLOUD (2 terabyte boyut galiba)
Meb ağında açmaz ama
Google drive destekler
İstediğiniz buluttan kısa sürede dosya transferi yapar.
Örneğin yandex ten google drive a
Ya da google drive dan Dropbox a
............. Daha onlarca Bulut tarayıcı destekler
Hayırlı olsun :)

Son düzenleme:
Bunu bir yere yazın.
MULTCLOUD (2 gb boyut galiba)
Meb ağında açmaz ama
Google drive destekler
İstediğiniz buluttan kısa sürede dosya transferi yapar.
Örneğin yandex ten google drive a
Ya da google drive dan Dropbox a
............. Daha onlarca Bulut tarayıcı destekler
Hayırlı olsun :)
Bugün işime yaradı, teşekkürler bilgi için. Harika bir fikirmiş.

Safir Depo
Safir Depo, dijital çağın ihtiyaçları düşünülerek T.C. Kalkınma Bakanlığı desteğiyle TÜBİTAK BİLGEM tarafından geliştirilmiş, güvenli dosya depolama, paylaşma ve işbirliği sağlayan milli bir bulut hizmetidir. Safir Depo doküman, resim, ses, görüntü gibi her tür dosyayı saklayabilecek ve verilerin güvenliğini garantileyebilecek bir alt yapıya sahiptir.Kişisel ve kurumsal hesap seçeneklerine sahip Safir Depo, kullanıcılarına her nerede olursa olsunlar hesaplarına akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarından ulaşabilmelerini sağlayacaktır. Libre Office Online entegrasyonu, versiyon yönetimi, içerik arama gibi özellikleri ile Safir Depo kişisel ve kurumsal çapta işlerin hızlı, güvenilir ve interaktif bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

okulda da çalışıyor.

Safir Depo
Safir Depo, dijital çağın ihtiyaçları düşünülerek T.C. Kalkınma Bakanlığı desteğiyle TÜBİTAK BİLGEM tarafından geliştirilmiş, güvenli dosya depolama, paylaşma ve işbirliği sağlayan milli bir bulut hizmetidir. Safir Depo doküman, resim, ses, görüntü gibi her tür dosyayı saklayabilecek ve verilerin güvenliğini garantileyebilecek bir alt yapıya sahiptir.Kişisel ve kurumsal hesap seçeneklerine sahip Safir Depo, kullanıcılarına her nerede olursa olsunlar hesaplarına akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarından ulaşabilmelerini sağlayacaktır. Libre Office Online entegrasyonu, versiyon yönetimi, içerik arama gibi özellikleri ile Safir Depo kişisel ve kurumsal çapta işlerin hızlı, güvenilir ve interaktif bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

okulda da çalışıyor.

sayın hocam kayıt için hangi mail hesabı kullandınız. gmail ve hotmail kabul etmiyor.

sayın hocam kayıt için hangi mail hesabı kullandınız. gmail ve hotmail kabul etmiyor.
Hocam arkadaşım tübitakta çalışıyor. Okula beni ziyarete gelmişti. O sırada safir depoya bağlanıp dosya indirmişti. Bende ona istinaden yazmıştım. Sizin yazınız üzerine arkadaşımı aradım ve bana şimdilik sadece kurum içi çalıştığını ve yakında herkese açılacağını söyledi hocam.

Geri