Hangi bilgisayarı almamı tavsiye edersiniz?

Kodla Büyü

bilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayar almaya niyetlendim. 12 yıl önce aldığım bilgisayar artık iş göremez oldu. En son elemelerden elimde bi model kaldı. Asus vivobook serisi. Ssd kapasite farkı ve ram arttırma özellik farkı 2 seçeneğim var. Özellik ve fiyat konusunda fikrinizi almak istedim.

Hocam MacBook da niyetlenmiştim ama hiç kullanmadım. Alışkanlıklara göre kullanması nasıl olur bilemedim. Bikaç kullandan da markaya özel bir işin yoksa gereksiz yorumunu alınca Asus ve benzeri markalarda filtremeler yaptım.

Hocam MacBook da niyetlenmiştim ama hiç kullanmadım. Alışkanlıklara göre kullanması nasıl olur bilemedim. Bikaç kullandan da markaya özel bir işin yoksa gereksiz yorumunu alınca Asus ve benzeri markalarda filtremeler yaptım.
hocam ben de ilk dega macbook aldım. bence çok kaliteli ve uzun yllar kullabileceğin bilgisayarlar.,
güvenvlik ön planda, ekran kalitesi muazzam, donanım kalitesi premıum seviyede ve uzun ömürlü
kasma donma olmaz, kullanım alışkanlığı konusunda çekimser olabilirsinn ama 1 haftada sökersin.
ben de tkinkpad ile macboom pro arasında kaldım ama iyi macbook almışım

elimin altında mac pc, ios telefon, windows pc, android telefon cihazlar var.

Ben bunlardan en fazla ios ve mac kullanıyorum diğerleri külfet geliyor özellikle mac kullanıyorum. Kaliteli ve kullanışlı.
Bu yazıyı da mac'den yazdım.

Geri