Hamachi Nedir Kurulum Ayarlar İçerde!!

Kodla Büyü

Ted1Getir

Site Gezgini
Arkadaşlar, Hamachi, pek çok değişik amaç için kullAnabileceğiniz özEl bir VPN (Virtual Private Network) uygulamasıdır. Bu uygulama ile internet üzerinde bir yerel ağ (LAN) veya VPN kurabilir, işyerinizden evdeki bilgisayarınıza bağlanabilir, arkadaşlarınızla LAN üzerindeymiş gibi oyun oynayabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Hamachi'yi diğer programlardan ayıran en önemli özellikler, kullanmak için hiçbir ayar yapmanızın gerekmemesi, hızlı ve güvenli olmasıdır.
Link:
http://www.gezginler.net/indir/i/2683/

1- Programımızı indirdikten sonra setupa tıklayın ve programı kurun
2-Hamachiyi çalıştırın ve Kullanıcı adınızı yazın
3-ağ kısmından mevcut bir ağa katılabilir yada kendiniz ağ kurabilirsiniz(ağlar en fazla 5 kişi)
Hamachi İle nasıl oynanır ?
Vista için ayarlar:
Başlat menüsünü açın.
Çalıştır a tıklayın.
Çalıştır bölümüne ncpa.cpl yazın.
Açılan pencerede sol "alt" tuşuna basın.Dosya , düzen , görünüm vs. açılcaktır.Gelişmiş sekmesine tıklayın.
Sekmede "Gelişmiş Ayarlar" a tıklayın.Açılan pencere hamachi ve diğer ağlar yazıyor olcaktır.
Burda hamachi ye bir kez sol tık tapın ve yandaki oklar yardımıyla onu en üste çıkarın.Tamam diyin ve işlem tamamlandı.
Eğer Windows XP kullanıyorsanız:
Ağ bağlantılarımı açın.
Ağ bağlantılarımda gelişmiş sekmesine tıklayın ve gelişmiş ayarlaya tıklayın.
Açılan pencere hamachi ve diğer ağlar yazıyor olcaktır.
Burda hamachi ye bir kez sol tık yapın ve yandaki oklar yardımıyla onu en üste çıkarın.
Tamam diyin ve işlem tamamlandı.
Sonra, Hızı 10 yapmak için yada ağı yukarı taşıma gibi özellikler hamachiyi hızlandırır
Videolu Anlatım:
http://cohhab.blogspot.com/2009/10/comp ... .html#more
İstediğiniz Multiplayer Oynanan Bir Oyuna girin ve ordan server kurun diğer arkadaşınız da Lan dan girsin orda zaten ağ gözükülecektir
DİKKAT!
Sadece videolu anlatımı izlemeyin diğer işlemleride uygulayın hamachinin hızını 10 yapın daha hızlı olur kesintisiz ve ağı en üste taşıyın bunlar oyunu hızlandırır
ve;
Windows 7 ler hızı 10 yaparken TCIP 4 e girsinler ordan hızı 10 yapın videolarda xp için !

Sorun Olursa Mesaj Atın !
Hamachi Ağımız:
Ad: BilgisayarBilisimGame
Şifre:123

hocam bu hamachi MEB içerisinde kullanamıyor muyuz? ben Pardus'a kurulum yaptım fakat ağa bağlanamadım. Login failed dedi :(

Geri