Halk Eğitimden BTR

Kodla Büyü

ozkansedef

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Halk Eğitimde kadrosu olan bt öğretmeni başka bir okulda Btr olabilir mi? Bu şekilde görevlendirilen var mı acaba?

bende de aynı problem var. halk eğitime atandım. il koordinatörüyle görüştüm, halk eğitim öğretmenlerini kendi kurumunda veya başka bir okulda btr olarak görevlendirmiyoruz dedi.
halk eğitimde çalışıp kendi kurumuna yada başka bir okula görevlendirilen birileri var mı ? varsa eğer bu şekilde farklı uygulama olmaması lazım. emsal oluşturması açısından bilgi verirseniz iyi olur arkadaşlar...

Halk eğitimin içinde olmuyor ama başka okulda oluyor diye söyledi halk eğitimde çalışan arkadaşlarım ama henüz örnek göremedim. O yüzden arkadaşlara bir sorayım dedim.

bana her iki durumda da olmuyor o kurumun personel ihtiyacından dolayı dendi. varsa bu şekilde görevlendirme yapılan öğretmen emsal gösterir hak ararız. sizde bu konuyla ilgili ille görüşseniz ?

Hangi ildesiniz hocam? İlden ile uygulama da değişebilir. Pazartesi ancak sordurabilirim hocam.

afyon ilindeyim. ilden ile değişiklik olmaması lazım diye düşünüyorum. haber verirseniz sevinirim.

ozkansedef' Alıntı:
hocam sıcak bakmazlar zira ordaki mantık öğretmenlık yada btrlık degıl orda kı amac egıtım ve kursların faal durumu dur zıra sıze kurs acarken sabah ogleden sonra aksam ve hafta sonu oluyor, ,,, kurs olsa dahı cok az bı fark oluyor 18 ssaat e kadar odenıyor gene meslek dersı ogretmenı olmadıgımız ıcın

10000 nufuslu bir ilçenin halk eğitim merkezi hocam. Büyük ihtimal sene de bir kurs bile zor açılacaktır. O yüzden istiyorum aslında :oops:

Geri