halk eğitimde formatör olan varmı?

Kodla Büyü

runalone

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar halk eğitim merkezi BT sınıfında formatör olarak görev yapan varmı varsa hangi ilde???

sdh' Alıntı:
gerçekten halk eğitimde formatörlük de bizdeki gibi mi ?

Photoshop ile aran iyi olacak. Sergi davetiyesi, afiş, broşür, görevli yaka kartı, tasarım...

benim de kadrom yeni halk eğitime geçti. Önümüzdeki dönemde formatörlüğü halk eğitim için mi istesem yoksa boş okullar için mi istesem bilemedim. İkisinde de formatörlük yapan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?

runalone' Alıntı:
halk' Alıntı:
hocam görevlendirmde bi sıkıntı olmuyor dimi bende kendi kurumumu isticemde bu dönem artık

Dilekçe yazma zamanı var sanırım bunun için. Ben hatta olmak istememiştim. Ama ben formatör olmayınca işler aksıyor. Sitenin yapımı gecikti. İnternetten kayıt alabilmemiz lazım. Davetiye, afiş, broşür, tanıtım zımbırtıları vs. gerekiyor diye formatör yaptılar artık. Hatır gönül için. Ama memnunum. Sorun yok.

Okullarda formatör olmak için 15+1 lab gerekiyor sanırım. Halk eğitimlerde de bu sayı geçerli mi? Benim yen iatandığım halk eğitimin bt sınıfında pc var ama çalışır vaziyette 12-13 tane kalmış. Çoğunun perti çıkmış. Yeni pcler olmalarına rağmen kimse ilgilenmemiş. Kuruma atanan ilk kadrolu btci olma şanssızlığı bende :D

evet arkadaşlar ben de ilçe milli eğitimde formatör olarak çalışan var mı onu öğrenmek istiyorum... seneye geçmeyi düşünüyorum ilçe milli eğitime, zorlukları nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler....

deniz774' Alıntı:
evet arkadaşlar ben de ilçe milli eğitimde formatör olarak çalışan var mı onu öğrenmek istiyorum... seneye geçmeyi düşünüyorum ilçe milli eğitime, zorlukları nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler....
ilçe milli eğitime geçme diee bişi olamazki hocammm??

yani hocam geçici görevlendirmeyle ar-ge ye geçecektim... gerçi geçici görevlendirmelerin hepsi iptal olacak sanırım...

Geri