Halk Eğitimde çalışmak nasıl???

Kodla Büyü

yakopasa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben eğitim özründen ankarayı isteyeceğim bana halk eğitim merkezleride gözüküyor. Sizce yazmalı mıyım HEM de çalışan arkadaşlar tavsiye eder mi?

Yarım dönem çalıştım çok rahat HEM ler. Nöbet yok, Başka bir görev yok, çalışma saatleri esnek. Yani harika bir yer.

Ben bir dönem çalıştım pişmanı oldum. Nöbet vardı. Kurs açacak kursiyer bulunamıyor ek ders alamıyorsun. Kurs açamayınca idari görev itekleniyor. Açılan kurstaki sayı düşünce kurs kapanıyor. Bana göre rezil bir kurum. Her ilde ilçede farklıdır şans işi. Bana böylesi denk geldi ama tayin için zıplamak adına yazılabiir

Hocam öncelikle hakkınızda hayırlısı olsun..

Forumda halk eğitim öğretmenleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz, Forum arama kısmına halk eğitim yazarsanız ilgili bir çok başlığa ulaşabilirsiniz.

halk eğitim merkezine atanan öğretmenler
okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/halk-egitim-merkezine-atanan-ogretmenler-t45862.html

Halk Eğitim Bilgisayar Öğretmenlerinin Maaşı ve EkdersiNasıl
halk-egitim-ogretmenleri-f247/halk-egitim-bilgisayar-ogretmenlerinin-maasi-ve-ekdersinasil-t52955.html

ben de düşünmüştüm fakat evime 700m uzaklıkta okulumda sabahçı sadece 5-6 lara 30 saat dersim var. hiç yerimden oynamayayım dedim. Ders saatlerinin değişken olması beni caydırdı.

Geri