Halk Eğitim Kurs Sınav Soruları

Kodla Büyü

Hacker

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Word Excel, Power Point ve Temel bilgisayar bilgilerini kapsayan 40 Soruluk bilgisayar kurs sınav soruları.

Ekli dosyalar

• kurs.rar
    24.6 KB · Görüntüleme: 12,584
arkadaşlar buda benim hazırladığım 40 soruluk halk eğitim kurs soruları.

Ekli dosyalar

• YENİCE HALK EĞTİM MERKEZİ.rar
    17 KB · Görüntüleme: 7,632
Ben de çok teşekkür ediyorum
Ayrıca ben de 120 saatlik kurs veriyorum ama bende 160 saatlik plan var
elinde 120 saatlik bir plan olan var mı
bir de bu kurs bizim okulda ama halk eğitim bünyesinde olduğu için defter felan tutuluyor mu
günlük lazım mı?
bunları da bilmiyorum..
herkese kolay gelsin...
bende de güzel sorular var
sonra gönderirim
herkese kolay gelsin

evet defter tutuluyor
ama günlük plana gerek yok.defterde ilköğretim 1. kademenin tuttuğu defter olacak.bendede 170 saatlik plan var.

İsteyen varsa bende: 120 - 210 - 300 - Saatlik Halk eğitim yıllık planı var. İlköğretim yoklama defteri tutuluyor. Birde yoklama çizelgesi olursa iyi olur. 5. mezunlarını verecem bu yıl :))

hem sınav soruları

bu yaz yaptığım sınav arkadaşlar

Ekli dosyalar

• hem sınav.rar
    18 KB · Görüntüleme: 4,283
sorular

Halk eğitim bilgisayar kursunda kullanılabilecek 100 sorudan oluşan test..

Ekli dosyalar

• hem-_sınav.rar
    112.8 KB · Görüntüleme: 5,001
slm değerli hocalarım. power point ve excelle ilgili test sorularım vardı.gireceğim 14 haziran p.tesi günü final sınavında bu sorulardan sorulması muhtemel.cevaplarını tam olarak bilemiyorum.soruları siteye gönderdim ama forumda göremedim.silindimi bilemiyorum.yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum..

Ekli dosyalar

• Bel1.rar
    3.5 MB · Görüntüleme: 1,043
teşkkler arklar.. hem kursu açarken bizmi halk eğitime gidip başvuruyoruz.. yoksa once öğrencyi ayarlayıp okl müdürünemi söylüyoruz kurs açacam ddiye..?

Öğrencileri ayarlayıp en az 10 veya 12 kursiyer galiba, ordan okul müdürlüğüne ordan da halk eğitime başwuru yapılması gerekli weya okul müdürüyle görüşüp direkt hem'e başvurun hocam ama sayıyı bi öğrenin bakalım kaç istiyorlarmış en az??

Geri