halk egıtım mı ılkogretım mı ? yorum yapın lutfen

Kodla Büyü

mfacil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaslar norm fazlasıyım herkez gıbı okulumuzla halk egıtım yanyana tef mezunuyum halk egıtıme hecmemı onrerımısınız + ve - lerı nedır yazarsanız sevınırım

hangi ildesiniz?ben Kütahyadayım ve aynı şey benim başıma geldi.hem'e atandım.şu an pek mutlu degilm ben ilköğretimi sevyrdm.forumda okudugm kadaryla hem iyi diyrlar bakalm görcez hayırlısı buymuş demek

ben de kütahya da halk eğitimde görev yapmaktayım, kütahyada formatörlük görevlendirmesi yapılmıyor bu en büyük eksiği, ayrıca çalışma saatleri genellikle mesai saatlerinin dışında oluyor, tabi yönetmeliğe göre mesai saatleri dışında istemezseniz ders almıyorsunuz ancak ben halk eğitimde çalışmaktan mutluyum, öğrenmek isteyen ya da sertifika almak isteyen geliyor herşeyden önce, 3 yıldır halk eğitimdeyim daha bir kere bile müfettiş yüzü görmedim, idarecilerimle aram da iyi olduğundan hiç bir sıkıntı yok yani:)

hichchi' Alıntı:
ben de kütahya da halk eğitimde görev yapmaktayım, kütahyada formatörlük görevlendirmesi yapılmıyor bu en büyük eksiği, ayrıca çalışma saatleri genellikle mesai saatlerinin dışında oluyor, tabi yönetmeliğe göre mesai saatleri dışında istemezseniz ders almıyorsunuz ancak ben halk eğitimde çalışmaktan mutluyum, öğrenmek isteyen ya da sertifika almak isteyen geliyor herşeyden önce, 3 yıldır halk eğitimdeyim daha bir kere bile müfettiş yüzü görmedim, idarecilerimle aram da iyi olduğundan hiç bir sıkıntı yok yani:)

:+1:

halk eğitime atanmayı ben şahsen isterim daha önce görevlendirme akşamları ve hafta sonu 3 sene çalıştım...ders anlatmak güzel şey...

halk eğitim iyidir.
1.kuruma bazen 1 ay uğramıyorum.(lablar ek binada)
2.Nöbetiydi, önemli günüydü, haftasıydı yok gibi.
3.Ders saatlerini sabah, öğleden sonra, akşam veya haftasonu seçebiliyorum.
4.evrak işi yok gibi.
5.Öğrenciler yetişkin ve daha istekli...

Geri