Halk Eğitim Kurs bırakabilir miyim?

Kodla Büyü

exgol

Aktif Üye
BT formatör öğretmeniyim ve başka bir okulda yaklaşık 1 aydır halk eğitim kursu veriyorum. fakat kurs verdiğim okulun müdürüyle kavga ettik.
gerekçe: çıkarken bilgisayar sınıfının kapısı açık bırakmışım....... ben de şimdi bu adamla uğraşmak istemediğim için kursu bırakmak istiyorum, fakat halk eğitim müdürü devam etmek zorundasın diyor. devam etmek zorundamıyım bunun prosedürü nedir?

Halk Eğitimin kurs başlangıç ve bitiş tarihlerinin yazdığı kağıda imza atmışsınızdır.Bundan dolayı o tarihler arasında kursu vermeniz gerekiyor. Kursu bırakma olmaz ama belki farklı bir okulda devam edebilirsiniz.

başka alternatif okul şansımız yok hocam. geçerli bir mazeret sunup bunu dilekçeyle sunsam olur mu

kurs süresinin 1/5 i kadarı kadar rapor al. Kurs yeteri süre kadar yapılamadığından düşeceğini belirten dilekçe ver iptal olsun.. olur mu!

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
yerinize kurs verecek birini bulursanız kurs onayını değiştirmesi çok basit. ama hem idaresinin keyfinede bağlı...
hemen kursa girebilecek bilgisayar öğretmeni arkadaşları aramaya başlayayım

Peki kursiyer sayısı 8'in altına düştüğünde, kursa da devam etmek istemiyorsak, biz dilekçe verebilir miyiz? Kursun kapanması için.

Yani 2-3 öğrenciyle hiç gitmiyor kurs. Kapansın bari ama müdür devam ettirme taraftarı. Artık ek ücret mi alıyor ne yapıyor bilmiyorum. Bir yerde görmüştüm halk eğitim müdürleri kurslar devam ettiği sürece 30 veya 36 saat alır gibi ifadeler vardı. Bundan dolayı kapatmak istemiyor olabilir. Fakat kursiyer sayısı yetersizse kapanması için nasıl bir yol izleyebiliriz.

Geri