hale bak yorum yapmıyorum...

Kodla Büyü

theghost83

Süper Üye
Süper Üye
http://gundem.milliyet.com.tr/iste-o-fo ... efault.htm

heyetinin açıklamasına göre Kandil'de yapılan PKK ile görüşmesi, 1 Mart günü gerçekleşti. Bu görüşmede çekilen fotoğrafta masanın başında PKK yöneticilerinden Murat Karayılan, solunda ise sırasıyla milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Ahmet Türk, Altan Tan ile KCK Türkiye sorumlusu ve Diyarbakır’da görülen KCK ana davasını bir numaralı sanığı Sabri Ok görülüyor. Masada Karayılan'ın sağında ise Aysel Tuğluk ve adı öğrenilemeyen başka bir PKK’lı bulunuyor.

arkadas bunlar silah bıraknıca o kadar silahı ne yapacaklar satıp fabrikamı acacaklar..

benim mi beynim çok küçük acaba bu görüntüler hiç bir şekilde aklıma mantığıma sığmıyor... :verymad:

bi arkadaş bilgisayar derslerinin zorunlu olması içi Apoya ricada bulunalım demişti ne oldu o iş...bir gelişme var mı

seçimler yaklaşıyor hocalarım. Her seçim öncesi terör örgütü ile yapılan pazarlıklar artık aleni bir şekilde yapılmaya başlandı.

duyu80' Alıntı:
bi arkadaş bilgisayar derslerinin zorunlu olması içi Apoya ricada bulunalım demişti ne oldu o iş...bir gelişme var mı

hocam ben de görmüştüm söylediğini. arkadaş talep etmiş biri iletirse çözerler bizim durumu. hadi bakalım bekleyelim. pardon uyuyalım milletçe.

duyu80' Alıntı:

işe yarar gibi görünüyor sayın hocam

bugünleri de gördük bu adam neymiş yahu.İndirdin uçaktan yemek yerken intihar etti yemek yedi öldü gitti de iş iyiye gitmiyor

artık basında;terörist bebek katili vs.vs. denmeycek Pkk lılar denecekmiş... tarzı bir paylaşım vardı faxebookta. nekadar dogru bilmiyorum ama. kendilerine yakıun basın orgutlerine bu sekilde bir öğüt verilmiş.. terörisleri bebek katillerini sevimli gosterme cabası. bu arada orduuzu karalama ya devam .. terörisler cici, ordu mensupları öcü..bilmyiroum benim manıtıgm almıyor.

adamlar meydan okuyor ya resmen. şimdi bizim bunların bu yuvasını bulup dağıtacak askerimiz yokmu. bunlar nasıl elllerini kollarını sallayarak gidiyor, toplantı yapıyor bilmem ne pazarlıkları yapıyor. yazıklar olsun ya. bu duruma bizi sokanlara hakkımı helal etmiyorum. şehitlerimizin ahını alıyorlar. uyanın ey uyuyan güzeller. bu sefer prens gelip öpmeyecek, hainlerin tokadıyla uyanacaksın

Geri