Haftasonu kurslarında Formatörler görev alabilecek mi?

Kodla Büyü

Bilişim44

Aktif Üye
Arkadaşlar okulumuz Anadolu Lisesi. Akıllı tahtalar mevcut. Geçen yıl okulumuzda hafta sonu kursları açıldı, bu yıl da açılacak. Geçen yıl bizim rehber öğretmeni arkadaş bile görev aldı ama ben istediğimde formatörlerin bu kursta görev alamayacağım söylendi. Bu yıl biraz daha değişti işler takip ettiğim kadarıyla. kurslar hemen hemen tüm okullarda açılacak ve şimdiki yönetmeliğe göre biz formatörler de görev alamayacak mıyız?

Hocam formatör değil de Bt Rehber öğretmeni diyelim.Yoksa müdürler hala eski yönetmeliklere giderler.Bir de bu kurslarda nasıl bir görev alabiliriz.

Bununla ilgili bizim mi talepte bulunmamız gerek yoksa onlar düşünürler mi?

galiba ücret olarak 2 saat miş diye duydum o yüzden başvurmayıda söylemeyide düşünmüyorum 36 lira zaten arabamın benzin parası :)

okanbaris' Alıntı:
galiba ücret olarak 2 saat miş diye duydum o yüzden başvurmayıda söylemeyide düşünmüyorum 36 lira zaten arabamın benzin parası :)

yazıyı görmedim ben, bize dair birşey var mı?

bize dair birşey yok tüm derslerden öğrenci ve veli isterse açılır diyor yani bilişim de dahil ama öğrenci, veli, idareciler istemez. ek ders konusunda da idarecilerin ek ders i yönetmeliğe göre diyor o da 2 saat diğer öğretmenlerde okulda ki ders saati düştükten sonra 40 saate kadar ders alabilir dioyr örneğin öğretmenin 20 saat dersi varsa 40 saat te kur verilebilir diyor bizim idareciler okula gelme konusunda 2 saat için değmez sen gelirmisin gibisinden dediler güldüm geçtim

okanbaris' Alıntı:

İdarecilere 2 saat. Biz ne kadar derse girersek o kadar alacaz.

rifatt' Alıntı:
Arkadaşlar okulumuz Anadolu Lisesi. Akıllı tahtalar mevcut. Geçen yıl okulumuzda hafta sonu kursları açıldı, bu yıl da açılacak. Geçen yıl bizim rehber öğretmeni arkadaş bile görev aldı ama ben istediğimde formatörlerin bu kursta görev alamayacağım söylendi. Bu yıl biraz daha değişti işler takip ettiğim kadarıyla. kurslar hemen hemen tüm okullarda açılacak ve şimdiki yönetmeliğe göre biz formatörler de görev alamayacak mıyız?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar? Başvurular bitiyor.

Geri