Hafta İçi Bilgisayar Kursu Açılabilirmi?

Kodla Büyü

shadows

Aktif Üye
mrb,
halk eğitime bağlı 160 saatlik bilgisayar kursu açacağım her şey onaylandı. küçük bir sorun var

BTR olduğun için hafta içi mesai saati sonrası dahi olsa kurs açamazsın ancak hafta sonu açabilirmişim.
söyledikleri şey ne kadar doğru benim bildiğim 5+5 hafta içi açılabiliyordu ama ne dayandırmam gerekiyor...

Şu açamazsın diyenler bir de kaynak gösterseler çok güzel olacak, bazı müdürler keyfi iş yapmaya bayılıyor...

Sayin hocam
Size kurs acamayacaginizi neye dayanarak soyluyorlar. Btr gorev saatiniz bittikten sonra kursu planlayip uygulayabilirsiniz. Fakat 5 +5 şeklinde haftasonu kurs açılabileceğini biliyorum eğer yanilmiyorsam

aydınDr' Alıntı:
Sayin hocam
Size kurs acamayacaginizi neye dayanarak soyluyorlar. Btr gorev saatiniz bittikten sonra kursu planlayip uygulayabilirsiniz. Fakat 5 +5 şeklinde haftasonu kurs açılabileceğini biliyorum eğer yanilmiyorsam

Hocam kurs açamazsın demiyorlar hafta içi 5+5 açamazsın diyor. Burda okumuştum zaten açanlar var resmiyette onlarmı haklı merak ediyorum.

Hafta içi mesai saatleriniz dışında nasıl ki belletmenlik yapabiliyorsanız kursunuzu da açabilirsiniz.4-3-3 olacak şekilde 3 gün kurs vermiştim geçen sene.

Hocam hafta içi 5+5 e bildiğim kadarıyla yönetmelik olarak hiçbir sorun yok.Ancak kursiyer 5 te işten çıkacak kursa en erken 6 da başlayabilirsiniz.Blok olarak işleseniz dersleri en erken 10 da çıkarsınız.Böyle 1 hafta ders işleseniz 2. hafta kursiyer bulamazsınız. :D Tahminim o yüzden olmaz diyorlardır.

Ben şu anda veriyorum 1.5 ay oldu. 5 senedir hafta içi saat 18 den sonra veriyorum kursları. Veremezsin diyenleri idareci yapan zihniyet utansın.

açılır tabiki... oldu o zaman akşam yemeği yiyebilir miyiz, gece kaçta uyuruz onları da söylesinler..

8-2.10 arasında eğitim veren bir ortaokulda çalışıyorum aynı zamanda bt rehberiyim. halk eğitim kursunu 3 ten sonra açabilirmiyim yoksa illaki mesai saati dedikleri 5ten sonra mı açmalıyım?
bunun ile ilgili mevzuatlar varmı

hafta içi 4 3 3 şeklinde kurslar açtım 5 ten sonra ve hafta sonu halen devam etmekte olan 5 5 kursum var. hafta içi 5 5 olduğu zaman çıkış çok geç olacağı için sıkıntılı oluyor biraz ama 4 3 3 olursa bir sorun olmuyor.

Yani hocam bt rehberim diye 5 ten sonra açmama gerek yok yani değil mi . 3 -6 arası açsam olabilir.

Geri