Haberleri Nereden Takip Ediyorsunuz?

Kodla Büyü

ancabsim

Aktif Üye
Gündelik haberleri takip ettiğiniz tavsiye edebileceğiniz haber sitelerini yazabilir misiniz?
Tercihen az reklamlı, öz içerikli ve web tasarımcısı becerikli olanlar olabilir.
Aslında Google’a “haberler” yazıp tecrübe edilebilir pek tabi
Google da reklam kokan hareketler görüyorum
Getirdiği sonuçlar pek memnun etmiyor. Çoğu gerçekten zaman kaybı

Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Ekşisözlük. İçeriğin yarısı çöp ve ergen sohbeti tarzında oluyor ama gene de gündemi en sansürsüz ve hızlı takip edebildiğim yer orası.

Telegram da var kanal ben 234bin üyeli birindeyim kısa öz haber gerektiği yerde resim ve video da ekliyorlar yorum kısmıda var. tavsiye ederim gereksiz reklam vs. İyi değil site site gezmeye gerek yok

Haber sitelerini bırakalı çok oldu, saçmalıkları canıma tak ettiği için yıllardır takip ettiğim memurlar.net'i de bıraktım birkaç ay önce. Sadece eğitim-hukuk(i metinler) temalı haber sitesi önerisi varsa bize de makbule geçer.

Son düzenleme:
Tarafsız haber yok. Ya şahlandık uçuyoruz ya da öldük bittik battık. Ama artık yalakalar kabak tadı vermeye başladı. 20 tane yalayan varsa 2 tane öldük diyen var bu durum rahatsız edici.

Yalaka haber kanallarını da sildim. Bazı youtube kanallarını takip ediyorum. Anlık haber olarak ise livetrends ve google haberlere bakarım. Ama oralarda yalaka dolu. Kafanızda yalaka filtresi varsa birşey olmuyor

Geri