güzellemeler... geyik içindir...

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Geyik olsun diye, küfürsüz, kahve ağzıyla, biraz salak, biraz çok bilmiş, birazda düşünceli, biraz yalan, ızıcık doğru:
Varsa sizlerden de alalım.. konudan konuya zıplamalar ama asla kalp kırma yok, küfür yok, manevi duygulara saldırmak yok.....

Fatih projesi, tablet, bt dersi, derken aklıma
Hocam ne bt dersi. Öğrenciler zaten biliyor.. Baksanıza anasayfa google olmadığı zaman anında "öretmenim internet yok" bak bak bak zeka fışkırıyor.. Tablet ise her öğrencinin ihtiyacı.

Acep bize de tablet verirler mi? Ben de kuş oyunu oynamak istiyom..

Fatih projesine karşı çıkanların çoğu internet kafeci veya onların besledikleri. öğrenciler cafelere gitmeyince para kazanamayacaklar... Acep tablet teknik servis işini hökümet onlara verse fatih projesine sessiz kalırlar mı?
Mesela yönetmelik çıartıp "okula en yakın cafe, o okulun teksnik servisidir...

Hem öğrenciler ağır ağır kitap taşıyor... tablet taşısınlar... zaten biliyorlar 1-2 dakikada çözüeriyorlar.. hem herkes grafiker olusa, web tasarımcı olursa, programcı olursa ne bileyim ofis uygulamaları bilirse ne olur. hiç birşey olmaz. boşişler bunlar. hem herkes bilirse bundan para kazanacak gavurlar nasıl kazanacak?

Birde hökümetin hatası; andronit midir robot mudur ne menem bir şeyse, bill geyts amcanın işletim sistemi yok mu? bedava işletim sistemi mi olur. ucuz etin yahnisi. windovs ixpiynen windovs yedi yerine ubuntu diye bişe vardı. hayvanlı işletim şeyisi. gerçekten hayvan felan komuşlar ekrana. gavurca isimli. bak arkadaş bedaca deyince korktum. Korktuğumda oldu. Bak canım memleketimde ubuntu kullanan var mı?... beyler ata sözü var...

Geri