Güzel Analiz

Kodla Büyü
Hocam söyle bir yorum yapmıştım facebook sayfamda, belki alakasız ama benim için ülkenin eğitim sisteminde kanayan yarasıdır. Bilişimciler nasıl harcanıyor, nerelere yatırılıyor gelecek...

"
Ek ödeme diyorlar hala, arkadas benim umurumda değil ek ödeme ve zam.. Benim için önemli olan özlük haklarımız. Biliyorum gelmeyecek geri ama mücadelemiz özlük hakkı için olmalı, hep geri adım atılan özlük haklarımız için ne olur ufacık bir adım ileri atın. Bugun EBS ile ilgili habere göre rehber öğretmenleri yazın okula bile gitmeden haftalık 18 saat ek ders alsın denilmiş:S Arkadaş yöneticilerin suçu ne o zaman yazın ek ders karsılığında okula gidiyorlar? Gördüklerim ve duyduklarıma göre rehber öğretmenleri odalarında sadece çay ve kahve tüketimine destek veriyorlar başka bir iş yapmıyorlar.... Bakan diyor ki en çok rehber öğretmen ihtiyacımız var. Devletin kaynakları ne kadar çarçur ediliyor. En önemli derslerimiz (Ana dersler) öğretmensizlikten işlenemezken en çok çay kahve tüketecek öğretmenlere ihtiyaç varmış!!!
"

Geri