Güvenlik kartı yardım

Kodla Büyü
bilgisayara İmajı yeni yükledim. güvenlik kartında c sürücüsü seçili fakat bilgisayarda yaptığım değişiklikler kapanıp açılınca gitmiyor.yaptığım değişiklikler duruyor.

acık olmadığı içindir ama burdan tüm arkadaşlara cözüm önerim imagı atmadan kartı sökün öyle atn sonra takıp kullanın geri hic bir sıkıntı yaşamazsınız inanın

Güvenlik kartı deepfreeze programı gibi her açılışta "yedeği alınan ilk hale" döndürmeyebilir.(yani yapılan değişiklikleri geri almayabilir)

Güvenlik kartı ile istediğin zamanda istediğin sabit disk veya disklerin yedeğini alıp gene istediğin biz zamanda veya güvenlik kartının ayarlarından ayarladığın bir zamanda(her açılış, 7 günde 1, asla gibi) o yedeği geri yükleyebilirsin.

Güvenlik kartının ayarlarını görmek için açılışta güvenlik kartının görüntülediği bir ekranda hangi tuşları kullanıcağını gösteren yönergeleri izle.

ilk başlarda labtaki tum bilgisayarlarda kapanıp açılınca herşeyi geri alıyorda fakat şimdi niye almıyor.öğrencilerin yaptığı butun değişiklikler duruyor.

huzunlugurbet1' Alıntı:
bilgisayara İmajı yeni yükledim. güvenlik kartında c sürücüsü seçili fakat bilgisayarda yaptığım değişiklikler kapanıp açılınca gitmiyor.yaptığım değişiklikler duruyor.

Güvenlik kartının windows ortamında yüklenmesi gereken küçük bir programı daha vardır. Bu program imaj DVD'nin içinde güvenlik kartının adıyla yazılı klasör içindedir. Bu program yüklenmediği zaman C korumalı bile olsa windows ortamında yaptığınız herşey kalıcı olur.

Eğer bilgisayarlarınız Vestel marka ise aşağıdaki linkte ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

http://bilgisayarbilisim.net/vestel_bil ... t3493.html

hocam imajı yükelmeden güvenlik artını kaldırıp
daha sonra fiziki olarak da çıkartman gerekiyor. imajı kurduktan sonra da tekrar takıp kurman gerekecek... kontrol et...

Geri