güvenlik kartı yardım:(

Kodla Büyü

sariyildiz

Site Gezgini
arkadaşlar okuldaki bir pc nin güvenlik kartını iptal edemiyorum.yönetici şifresi değiştirilmiş 12345678 vs.olmuyo.kartı söktüm bu defa pc açılmadı yine şifre istedi.pc toplama olduğu için şifreyi öğrenebileceğim yer de yok.ne yapmam gerekiyor.yardım lütfeeeeen

arkadaşım güvenlik kartını çıkarınca bilgisayarının açılması lazım. bilgisayar ona bağlı çalışan bir makine değil. önce bu sorunu hallet derim.

güvenlik kartını çıkardığımda kart çıkarılmış iptal edilsinmi diye bi uyarı geliyor evet dediğimde yine yönetici şifresi istiyor.şifreyi girmeden pc açılmıyor.

hocam güvenlik kartını çıkardıktan sonra windows şifresimi istiyor? bios şifresimi? açıkca yazarsanız yardımcı olabiliriz belki..

Şifre ekranı geldiğinde, önce hiçbir tuşa basmadan direk enter e bas açılır

tcoalngsau' Alıntı:
hocam güvenlik kartını çıkardıktan sonra windows şifresimi istiyor? bios şifresimi? açıkca yazarsanız yardımcı olabiliriz belki..
güvenlik kartını çıkardıktan sonra yönetici şifresini girin diye bir kısım çıkıyor.güvenlik kartının şifresi sanırım çünkü kartı çıkarmadan iptal etmek istediğimde de aynı şifre ekranı gelmişti.

bende de aynı sorun olmuştu ama benim klavye problemliydi, klavyeyi değiştirdim sorun çözüldü.

bios u aç "boot" diye bir bölüm var orda birinci sırada güvenlik kartı seçilmiş olmalı üvenlik kartını birinci sıradan çıkar.

Geri