güvenlik kartı şifresini kabul etmiyor

Kodla Büyü

dilekkeles

Üye
arkadaşlar pc lerden birine imaj almam gerekiyor.güvenlik kartını kaldırmak istediğimde ekrana gelen yönetici şifresine standart şifreyi (12345678)giriyorum kabul etmiyor.bunun la ilgili yardımınıza ihtiyacım var.
pclerin çoğunda aynı sorunu yaşıyorum şifreyi girip enter ladığımda sıfırlıyor kabul etmiyorum.bunun başka bir yolu mu var acaba?

dilekkeles' Alıntı:
arkadaşlar pc lerden birine imaj almam gerekiyor.güvenlik kartını kaldırmak istediğimde ekrana gelen yönetici şifresine standart şifreyi (12345678)giriyorum kabul etmiyor.bunun la ilgili yardımınıza ihtiyacım var.
pclerin çoğunda aynı sorunu yaşıyorum şifreyi girip enter ladığımda sıfırlıyor kabul etmiyorum.bunun başka bir yolu mu var acaba?

bende de bir PCde aynı sorun vardı. servisi aradım. "kasayı aç , kartı sök bilgisayarı çalıştır. açılır dendi. " fakat benim PC kartı söksem de açılmıyor. şifre ekranında kalıyor.

Öneri : Kartı sök . İmaj Cdlerinden kur. sorunu çözmüş ol.

değerli arkadaşlar bilgisayara imaj atın ardından güvenlik kartını kaldırın.daha sonra güvenlik kartı sürücüsünü yükleyin ve güvenlik kartını tekrar kurun problem çözülecektir.kolay gelsin...

güvenlik kartını kaldırmak içinde şifre istiyor.Bu şifreyi resetlemenin başka yolu yokmu????

Geri