Güvenlik kamera sistemi

Kodla Büyü

hcetiner

Site Gezgini
laboratuvarlara dadanmış bir veya birden fazla hırsız öğrencimiz var.ve periyodik olarak teker teker ramları çalıyor.
güvenlik sistemi kurdurmayı düşünüyorum.
ve ben bu kişiyi bulmak için cebimden harcama yapacagım.zira idarenin umrunda degil.
bana küçük - göze çarpmayacak ,DV kayıt özelliği olan mümkünse IP yada kablosuz bir sistem lazım 4-5 laboratuvara çakacagım bunları

o elemanı bulunca hem sağlam hemde doktora gidince rapor alamayacagı bir yumruğu gömmek istiyorum suratının ortasına.

lütfen sayın donanımcı ve bu işe merak sarmış ve uzmanı teknik arkadaşlarım
yardımlarınızı bekliyorum.
bu başlıkta paylaştıgınız her türlü bilgiyi minnetle anarım.

http://www.bizdehesapli.com/?mainpage=u ... 2.1#detail
böyle bişey işini görür aslında. 12 volt adaptörü taktığında kayıt başlıyor, micro SD karta kayıt yapıyor. kurulum gerekmeden kolayca yer değiştirilebilir. daha küçükleri de(anahtarlık, kalem filan) var. Normal bir sistem kurmaya kalksan, kablo, kamera, dvr kart, işçilik ve sürekli açık bir bilgisayar gerek.

bu bağlantıdaki ürün araç kamerası gibi duruyor.pek işimi görmez gibi ?
SD karta kaç saate kadar kayıt yapar acaba ?
teknik detay bilgileri sitelerde yok denecek kadar kötü.

tecrübenin tüm klavuz kitaplarından çok daha faydalı oldugunu biliyoruz.
IP kameralar çok daha iyi gibi. fazladan kart falan olmadan direk kablosuz IP üzerinden PC ye kaydetmeyi düşünüyorum.

ama tabi tecrübe çok önemli.hiç kullanmadım bilmiyorum.sonradan uyduruk kullanışsız da birşey olsun istemiyorum.

başka önemli kafamdaki soru ise wireless IP kameralarda kitlenme ciddi takılmalar oluyor mu ?
illa ethernet kablosumu kanaldan çekmemiz lazım ?
yoksa görüntü aktarma hızı iyimi ?

Geri