güneş gözlüğü için

Kodla Büyü
Hocam optikciye git beğen markası modelini öğren internetten al ama bence denemeden internetten alma

Çok çok pahalı olmayan bütün gözlük çerçevelerin aynı yerde üretildiğini duymuştum.

Örneğin ben Ray-Ban marka bir güneş gözlüğüne bayılmıştım tam alacakken aynı çerçeve "tamamen aynı" Kappa marka güneş gözlüğünde de olduğunu gördüm ve hemen aldım 70tl ye. Miyop olduğum için camlarını gözlükçüde değiştirttim antirefle ve dereceli hale getirdim çok memnunum.

60 liraya hawk marka gözlük aldım. camlarını 150 liraya krizal kaplama numaralı yaptırdım çok güzel oldu. takanlar led tv gibiymiş diyor. krizal kaplamayı kesinlikle tavsiye ederim.

Trendyolda şu an 229dan başlıyor Rayban gözlükler bi bak istersen... 269 civarlarında... ama 229 olan gözlük çok güzel mesela... Bir de tavsiyem siyah cam alma...

asacan' Alıntı:
Çok çok pahalı olmayan bütün gözlük çerçevelerin aynı yerde üretildiğini duymuştum.

Örneğin ben Ray-Ban marka bir güneş gözlüğüne bayılmıştım tam alacakken aynı çerçeve "tamamen aynı" Kappa marka güneş gözlüğünde de olduğunu gördüm ve hemen aldım 70tl ye. Miyop olduğum için camlarını gözlükçüde değiştirttim antirefle ve dereceli hale getirdim çok memnunum.

hocam ben rayban den sordum 800 850 dedi sizin söylediğiniz özellikde dereceli gözlük için

Alacaksan kaliteli veya marka almanı öneririm kısaca. Çünkü çok ucuz modeller göz sağlığın ile oynayabilir.

Geri