Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

güneş gözlüğü için

Konu, 'Sağlık Köşesi' kısmında camlıca tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. bilo

bilo Seçkin Üye Seçkin Üye

gözlükler için kenarlar kemikmi yoksa incemi olması daha tutuluyor

2. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

yanks fiyatı iyidir. internette çok daha uyguna bulunabiliyor. kaliteside kötü değil.

3. akdogru

akdogru Site Gezgini

http://www.gozlukevi.com.tr/ buradaki gözlükler piyasaya göre ucuz hocam. ray-ban da var bende , nike da. ama nike gözlüklere bakın derim. kesinlikle kaliteli hafif kullanışlı. çok hareketli olduğum zamanlarda gözümde olduklarını dahi hissetmiyorum.

4. xodeda

xodeda Süper Üye Süper Üye

bende senin gibi yaptım param yok dedim gözlükçünün öve öve bitiremediği bir gözlüğü 100 TL ye aldım. Gözümü çok rahatsız etti. sanırsın gözlerimi bir cenderede sıkıyorlar. baktım olmuyor 350 TL ye ray-ban aldım çok memnunum. 100 TL çöpe gitti.

5. camlıca

camlıca Seçkin Üye Seçkin Üye

6. nsrt

nsrt Aktif Üye

Hocam nerde yaşıyosun bilmiyorum ama bence indirimleri takip et. Yani marka bi gözlüğü uygun fiyata alabilirsin. Ben Rayban 550 tllik gözlüğü 160 a aldım. Bulunduğum yerde iyi bi gözlükçü var her sezondan önce indirim yapıyor. Bunları takip edersen uygun bi fiyata bulabilirsin. Bir de trendyol, markafoni gibi siteleri takip et...

7. hgx2

hgx2 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam hiç öyle şu marka diyipte 300-500 tl para vermeyin. optikçi arkadaşım bizzat bana söyledi. hatta test makinesinde çok iyi diye bilinen markalarla normal bir güneş gözlüğü camı aynı sonucu veriyormuş. marka takıntısı gözlük fiyatlarını uçuruyor tavsiyem hawk veya exess (umarım doğru yazmışımdır)

8. camlıca

Tokat!tan aldım . tanıdık biri ama öyle yamuk yapacak biri değil . gözlüğün camı kristal cam bildiğimiz . yani film cam değil . yapay cam da değil . oldukça ağır bi ürün . sapı kemik

9. camlıca

marka derdim yoktu yakışsın ve gözleerimi korusun rahatlatsın istedim . satıcı iki gün kullundım dedi . bende o zaman ikinci el oldu artık dedm :) az daha düştü aldım bugün yedek cam da sipariş etti ..

10. Yalnız_Kurt

Yalnız_Kurt Süper Üye Süper Üye

11. bilisimci09

bilisimci09 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam optikciye git beğen markası modelini öğren internetten al ama bence denemeden internetten alma

12. AsilTurk

AsilTurk Seçkin Üye Seçkin Üye

Çok çok pahalı olmayan bütün gözlük çerçevelerin aynı yerde üretildiğini duymuştum.

Örneğin ben Ray-Ban marka bir güneş gözlüğüne bayılmıştım tam alacakken aynı çerçeve "tamamen aynı" Kappa marka güneş gözlüğünde de olduğunu gördüm ve hemen aldım 70tl ye. Miyop olduğum için camlarını gözlükçüde değiştirttim antirefle ve dereceli hale getirdim çok memnunum.

13. muratti32

muratti32 Aktif Üye

60 liraya hawk marka gözlük aldım. camlarını 150 liraya krizal kaplama numaralı yaptırdım çok güzel oldu. takanlar led tv gibiymiş diyor. krizal kaplamayı kesinlikle tavsiye ederim.

14. nsrt

nsrt Aktif Üye

Trendyolda şu an 229dan başlıyor Rayban gözlükler bi bak istersen... 269 civarlarında... ama 229 olan gözlük çok güzel mesela... Bir de tavsiyem siyah cam alma...

15. bilisimci09

bilisimci09 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam ben rayban den sordum 800 850 dedi sizin söylediğiniz özellikde dereceli gözlük için

16. Pctutkunu

Pctutkunu Site Gezgini

Rayban marka :D

17. Pcustası

Pcustası Site Gezgini

Alacaksan kaliteli veya marka almanı öneririm kısaca. Çünkü çok ucuz modeller göz sağlığın ile oynayabilir.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal