güncelleme yapmıyo yükleme hatası veriyo.. yardımmm!!

Kodla Büyü

bilerzen

Seçkin Üye
Seçkin Üye
dyned programını kurdum güncelleme yaparken yıldızlı olanları seçip yükle diyorum uzun bir süre yüklüyo gibi yapıyo sonra ekrana yükleme hatası geliyo

devam etmeden önce çevrimiçi bağlanmanız gerekir diyo bütün bilgisayarlar internete bağlı ne demek istiyo anlamadım 20 bilgisayardan 4 ünde sorunsuz güncelledi diğerlerinde bu hatayı veriyo

e bu güncellemeleri yapmayınca doğru çalışmıyomuş ne yapabilirim lütfen yardımmmm

günlerdir tekrar gelip yeniden güncellemeye çalışyrum doğru çalışmaz diye
ama o da tekrar aynı hatayı veriyo nerden yanlış yapıyrm arkadaşlar bi fikriniz yokmu bi de niye 4 tanesini güncelledi de diğerlerinde hata veriyo?????????????????????????????????????????
uf ya tek başıma uğraşıyorum bari sorun çıkarmasa ya..
lütfen aklınıza geleni söylerseniz sevinirim
:x :x :x

Ekli dosyalar

• yuklemehata.JPG
    yuklemehata.JPG
    14.6 KB · Görüntüleme: 1,675
hocam serverlar çok yoğun çalışıyor. Belli bir süre geçtikten sonra sizi sitemden atıyordur. Aynı eokuldaki gibi. Canınızı sıkmayın ve tavsiyem 00:00 dan sonra yapmayı deneyin

hmmm teşekkür ederim
sabah erken saatlerde deneyim bi de o zman.. umarım oluur

bu güncellemeleri yapmadan program doğru çalışmaz değil mi yani sınıfları bu güncellemeyi yapana kadar lab'a almamamız lazım ??? haftalar sürebilir gibi geliyo bu da bana... :(

sizin yapacağınız bir şey yok hocam canınızı sıkmayın. 1-2 hafta geç olsun

aynı hata bende de var. ne güncelliyor. ne şifreyle giriyor. öğrenmiş internet bağlantın yok. ne yoku kardeşim var. googgle çatır çatır giriyor. iş dynede gelince çook yavaş. sanki 15 DVD lik bişe indirecek. :x

bilerzen' Alıntı:
ama o da tekrar aynı hatayı veriyo nerden yanlış yapıyrm arkadaşlar bi fikriniz yokmu bi de niye 4 tanesini güncelledi de diğerlerinde hata veriyo?????????????????????????????????????????

EVET AYNEN

Re:

bilerzen' Alıntı:
bu sorunu çözen varmı bendede aynı sıkıntı var

Re: Re:

adige_emrah' Alıntı:
bilerzen' Alıntı:
bu sorunu çözen varmı bendede aynı sıkıntı var
Hocam sizin açtığınız konuya cevap olarak yazdım az önce çözümü ama buraya da yazıyım diğer arkadaşlar da yararlansın.
Hiç sıkılmadan, moralinizi bozmadan, yılmadan DynEd'i sorunsuz kurabileceğiniz bir bilgisayar bulun. Evinizdeki bilgisayarınıza kurun, okuldaki tüm bilgisayarları tek tek deneyin, müdür yardımcısına rica edin, rehber öğretmenin bilgsayarına gizlice kurun, müdür odasındaki bilgisayara "bi bakıp çıkıcam" diyerek yaklaşın... Yani ne yapıp edip sorunsuz kurulabilen bir bilgisayar bulun. Sonra bu sorunsuz kurulumun yapıldığı bilgisarda C/Program Files/Dyned klasörü altında ne varsa hepsini flash diskinize kopyalayın. Sonra bu kopyayı hiç vakit kaybetmeden doğruca BT sınıfına götürün. Ordaki bilgisayarlarda C/Program Files/Dyned klasörü içine atın. Eğer ekrana bir soru çıkarsa (ki muhakkak çıkar) "tümüne evet" deyin. Ve sonra kendinizle ve hayatla barışın... :)

Geri