görüntüyü iki projeksiyona verme

Kodla Büyü

asli_1185

Aktif Üye
arkadaşlar kutlu doğum haftası programımız için laptoptaki görüntüyü iki projeksiyona bağlamamız gerekiyor. nasıl yaparız. iki farklı yere görüntüyü yansıtıcaz. ne gerekli - nasıl yapılır.

vga çoklayıcı ile iki farklı görüntü oluşmaz..
ikisinde de aynı görüntü elde edersiniz..
iki projeksiyonda farklı görüntü almak için ekran kartının vga ve hdmi çıkışını ayrı ayrı bağlamanız gerekli..

bidene' Alıntı:
vga çoklayıcı ile iki farklı görüntü oluşmaz..
ikisinde de aynı görüntü elde edersiniz..
iki projeksiyonda farklı görüntü almak için ekran kartının vga ve hdmi çıkışını ayrı ayrı bağlamanız gerekli..

hocam da zaten iki farklı görüntü dememişki laptoptaki görüntüyü iki projeksiyona nasıl bağlarız demiş..

tek çıkış iki görüntü için ( projeksiyon ve monitör) vga çoklayıcı olmadan şunu yapmıştım. pc den projeksiyona>projeksiyondan monitöre kablo ile aktarmıştım. sizde pc den>projeksiyon 1e>projeksiyon1 den projeksiyon 2ye şeklinde aktarmayı bir deneyin.

aydansiii' Alıntı:
tek çıkış iki görüntü için ( projeksiyon ve monitör) vga çoklayıcı olmadan şunu yapmıştım. pc den projeksiyona>projeksiyondan monitöre kablo ile aktarmıştım. sizde pc den>projeksiyon 1e>projeksiyon1 den projeksiyon 2ye şeklinde aktarmayı bir deneyin.
Evet bazı projeksiyonlarda vga in dışında vga out da var ve görüntüde parazit olmadan çalışıyor :+1:

Bunun dışında vga ve hdmi a aynı anda çift çıkış verebilen laptoplarda işinizi görür.

Birde görüntü bozulmadan aktarabileceğiniz 2,4,8 çıkışlı vga splitter lar var onlarda güzel. Biz geçen sene 2 çıkışlısını 20 liraya almıştık

Geri