Görüntü sürücüsü

Kodla Büyü

kadirlome

Site Gezgini
Mrb laptop un ekranı bazen donuyor bir kaç saniyelik sonra (((((( görüntü sürücüsü görüntülemeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu))))) yazısı geliyo sağ alta sonra açılıyor. ve bunu genelde google chrome da bir kaç sekme açtığımda sıkça tekrarlıyor. normal kullanımlarda chrome dışında yani arada bir sorun çıkıyo böle . Sizce neden yapypr olabilir.AMD sürücüsünü güncelledim kaç defa ama hala aynı
Gerekli bilgileri resimde paylaşoyorum . şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    76.9 KB · Görüntüleme: 305
kadirlome' Alıntı:
Mrb laptop un ekranı bazen donuyor bir kaç saniyelik sonra (((((( görüntü sürücüsü görüntülemeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu))))) yazısı geliyo sağ alta sonra açılıyor. ve bunu genelde google chrome da bir kaç sekme açtığımda sıkça tekrarlıyor. normal kullanımlarda chrome dışında yani arada bir sorun çıkıyo böle . Sizce neden yapypr olabilir.AMD sürücüsünü güncelledim kaç defa ama hala aynı
Gerekli bilgileri resimde paylaşoyorum . şimdiden teşekkürler.

Güncel görüntü sürücüsü de bazen kilitlenmeye sebep olur. Ben olsam Notebook ana sayfasına gidip(ekran görüntüsünde modeli belli zaten) ilk çıkardıkları görüntü sürücüsünü yüklerim.

Bende hem dizüstü hemde masaüstü bilgisayarada Chrome kullanımında sayfalar yükleme yapıyorken sekmeler arasında gezinme esnasında Chrome donma yapıyor. Bu sadece Chrome da oluyor. Firefox da böyle bir şey yaşamıyorum. Bunun ekran kartından olduğunu düşünmüyorum ama nedenini de bulabilmiş değilim.

Geri