Görevlendirmeli çalışan yöneticilerin durumu ne olacak?

Kodla Büyü

microman

Üye
Arkadaşlar görevlendirmeli çalışan müdür ya da müdür yardımcıları klavuzun
1.2.1 Başvuru Yapabilenler
a. Kadroları ilk veya orta dereceli okullarda olan ve bu okullarda görev yapan veya
kadroları bu okullarda olup da geçici görevle Bakanlığımız taşra teşkilatı birimlerinde
görevlendirilmiş olan,
maddesine göre mi? yoksa;
1.2.2.Başvuru Yapamayanlar
a. Bakanlığımıza bağlı ilk ve orta dereceli resmî okullar ile Bakanlık taşra teşkilatı
birimlerinde asil veya vekil müdür ve/veya müdür yardımcısı olarak görev yapan,
maddesine göre mi değerlendirilecekler. İlsiste öğretmen görünüyor. Görevlendirme kaydında müdür görünüyor. Bu durumda mürecaat edilebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

bu dönemde müdür yard. olanlar siyasi olup hak edenlerin (sınav kazanan vesaire) yerini alanlardır.En azından bu kadar ceza bile yeter size

Ne olduğun adından belli. Sınav kazanmadığımı ve senden daha yetersiz olduğumu nerden biliyorsun? Bilişim ya da yöneticilikte yaşadığım yerde beni tanıyanlar bilir düzeyimi. Bu kadar yeterli senin düzeyine inmek istemiyorum. Bu arada belki senle aynı sendikadanız. Çünkü eğitim bir sen üyesi değilim. Çuvalladın.

Normalde Başvuru yapamassın,
Ama açıktan yaralanıp başvuruda yapabilirsin..
Ama tavsiyem başına iş alma.. Sonra çok ah edip vah edersin

microman' Alıntı:
Ne olduğun adından belli. Sınav kazanmadığımı ve senden daha yetersiz olduğumu nerden biliyorsun? Bilişim ya da yöneticilikte yaşadığım yerde beni tanıyanlar bilir düzeyimi. Bu kadar yeterli senin düzeyine inmek istemiyorum. Bu arada belki senle aynı sendikadanız. Çünkü eğitim bir sen üyesi değilim. Çuvalladın.

hocam kızma hemen ama sen ozaman yöneticiliğini yap yada benden elbette daha iyisindir ozaman sa idareciliği bırak hocam ebitefo ol..Ama sen dersin şimdiii...ben bırakacam da çevremdekiler izin vermiyo diyeee..bulunmaz hint kumaşıyız ya..

badboys' Alıntı:
microman' Alıntı:

hocam kızma hemen ama sen ozaman yöneticiliğini yap yada benden elbette daha iyisindir ozaman sa idareciliği bırak hocam ebitefo ol..Ama sen dersin şimdiii...ben bırakacam da çevremdekiler izin vermiyo diyeee..bulunmaz hint kumaşıyız ya..

Hocam kusura bakma ama sen çok itici yazıyorsun ya.Hocamız dediği gibi gerçektende iyi bir idareci veya ebitefo olabilir.O arkadaşı tanımıyorum AMA onun sadece masumane bir sorusuna karşı senin bu kadar kıskançlık içeren bir yazı yazmanı anlamak mümkün değil.Şimdi bu kıskançlığı bırakta sorusunu ya düzgün bi şekilde cevapla yada saçmasapan bişeyler yazıp ortalığı bulandırma.Lütfen rirca ediyorum.
SAYGILAR SELAMLAR

arkadaşım bir defa şunu bilmen lazım
Vekil ile geçici görevlendirme aynı şeymi değilmi
Evet geçici görevlendirme ile Vekaleten bakma aynı şey değil

Geçici görev 6 aylık olur
Vekaleten bakmak ise yeni yönetici atanana kadar görevde kalmak demektir.
Aradaki fark budur
bu durumda başvuru yapabilirsin

vekaleten ve geçici aynı şey bu konuda
çünkü siz şu anda müdür yardm veya müdürlüğe geçici görevle vekalet ediyosunuz.Bakanlığın kastettiği aslında bu ama bizim bakanlığı biliyosunuz arkadaşlar...

arkadaşım vekalet demek giden birinin yerine asıl atama yapılana kadar bakmak demek. geçici görev demek belli bir süre görev yapan demek.
aradaki fark vekalette yerine baktığın şahıs gelince görevine dönüyorsun, görevlendirmede ise görev süren bitene kadar görevindesi
ve diğer fark vekaette zaman yerine baktığın insana göre değişir, geçicide en fazla 6 aydır.

Geri