görevlendirmeden bir hafta sonra norm fazlası tayini:(:(

Kodla Büyü

sdkbrk

Üye
görevlendirme yapılıp yeni okulumda göreve başlayalı bir hafta dolmadan norm fazlası olduğum için tayin istemek zorunda kalıyorum. ilçede açık 1 tane muhtemelen başka bir ilçeye gitmek zorunda kalacağım ki oda uzun süreli olmayacak kısa bir süre sonra ordada norm fazlası olacağım allah sonumuz hayır eylesin...

sdkbrk' Alıntı:
görevlendirme yapılıp yeni okulumda göreve başlayalı bir hafta dolmadan norm fazlası olduğum için tayin istemek zorunda kalıyorum. ilçede açık 1 tane muhtemelen başka bir ilçeye gitmek zorunda kalacağım ki oda uzun süreli olmayacak kısa bir süre sonra ordada norm fazlası olacağım allah sonumuz hayır eylesin...

Hangi il hocam ?

pazartesş tayin isteyecez mersindeyim daha hangi okula gideceğim belli değil burda dersim hiç yoktu..

Bu genel bir atama mı? İl içi mi? İl dışı mı? Mebbis'te mi tercih açılıyor yoksa dilekçe ile mi?

sdkbrk' Alıntı:

Ben de şu anda norm fazlasayım hocam ve ilçe de ki tek bilişim teknolojileri öğretmeniyim.. İlçe MEM ile birlikte toplam 5 tane kurum var ve herkes yardım istiyor benden.. Bende nazlı nazlı yapıyorum bazen.. Liseye gitmedim işlerim olduğu için ve lise de iki tane bilg. lab olduğu için, içinden çıkamayacağımı biliyorum çünkü. Okul müdürüm hocam ara sıra orayada git yardımcı ol dedi düzgün bir şekilde, birbirimize yardımcı olalım dedi. Bende hocam 30-40 tane bilg. var ve kimse sahip çıkmıyor bilgisayarlara içinden çıkamam ama bakarız hocam dedim.

Bu mantığa karşıyım işte ilçe de en çok aranan öğretmen ol ve norm fazlası olmak. Başka kuruma gitmek istemiyorum sırf bundan dolayı iş yapılacaksa açık bildir bir tane daha öğretmen atansın, bölüm 87 ile kapatmasın.

Yöneticiler saolsun işleri düşünce aramayı biliyorlar ama bizim bu norm sorununu üst kademelere kimse bildirmiyor demek ki, hala daha bu haldeyiz...

Geri