Gorevlendirme sonuçları neden açıklanmıyor?

Kodla Büyü

plankml

Aktif Üye
Gorevlendirme sonuçlarının açıklanması için ne bekleniyor? Yine okul açılınca mi açıklanacak? Bu kadar uzun suren işlemler ne acaba? Son güne kadar beklemenin anlamı ne? Bakıcı ile gorusulecek, kresle gorusulecek, insanlar döneme kendilerini hazırlayacak maddi ya da manevi olarak. Toplasaniz bir ilde kaç bilisimci vardır BTR olmak için başvuran, bu kadar zor olmamalı.

plankml' Alıntı:
Gorevlendirme sonuçlarının açıklanması için ne bekleniyor? Yine okul açılınca mi açıklanacak? Bu kadar uzun suren işlemler ne acaba? Son güne kadar beklemenin anlamı ne? Bakıcı ile gorusulecek, kresle gorusulecek, insanlar döneme kendilerini hazırlayacak maddi ya da manevi olarak. Toplasaniz bir ilde kaç bilisimci vardır BTR olmak için başvuran, bu kadar zor olmamalı.
Hocam,

İl Koordinatörünüzü arayıp durumu öğrenebilirsiniz.

Plankml hocam biz de bekliyoruz, bir haber alırsanız burada paylaşmanızı isterim.
Tatildeyim ama aklım hala orada. Oldu mu olacak mi? Oldukca stresli oldu bu bekleyiş

Valla hocam arayıp sokmaktan ben utanıyorum artık. Geçen hafta açıklanacak diye biliyorduk. bote2011 hocam siz de haber alırsanız yazın mutlaka

plankml' Alıntı:
Valla hocam arayıp sokmaktan ben utanıyorum artık. Geçen hafta açıklanacak diye biliyorduk. bote2011 hocam siz de haber alırsanız yazın mutlaka
Hocalarım,

Gelişme olursa ben bilgi veririm. Bana henüz bir şey gelmedi.

habibocak' Alıntı:
plankml' Alıntı:
Hocalarım,

Gelişme olursa ben bilgi veririm. Bana henüz bir şey gelmedi.

Tesekkur ederiz Habib hocam, siz de olmasaniz..
Biz mudur beyle birlikte gerek yeni yazı gerekse başvuru suresince il koordinatörünu oldukça rahatsız ettik, şimdi arayamiyorum ben de. Umarim cumaya kadar açıklanır, beklediğimiz haberleri alabiliriz

Arkadaşlar görevlendirme sadece fatih projesi olan okullarda olacak deniyor. Bizim okula tahtalar kuruldu ama elektrik ve internet altyapısı henüz yapılmadı. Ben görevlendirme talebinde bulunabiliyor muyum?

fat32man' Alıntı:
Arkadaşlar görevlendirme sadece fatih projesi olan okullarda olacak deniyor. Bizim okula tahtalar kuruldu ama elektrik ve internet altyapısı henüz yapılmadı. Ben görevlendirme talebinde bulunabiliyor muyum?

Bulunabilirsin hocam. Başvuru alınacağı zaman başvuru yapılabilecek okul listesi de ekleniyor. Akıllı tahta olan tüm okullara başvuru mümkün şimdi. Ana öncelik sırası Faz 1 de

Geri