Görev Yöneticisinde sorun var...

Kodla Büyü

memof1team

Site Gezgini
Merhaba Arkadaşlar,
Ctrl+Alt+Del yaptığım zaman görev yönetici "aygıt engellendi" diye bir hata veriyor...Bunu çözemedim sizce ne olabilir.?

"Restart yaptım ama yine aynı hatayı veriyor"

sadece o değil bilgisayarım ağ bağlantılarım gibi simgelere sağ tıklayıp özellikler dediğin zaman kısıtlama hatası veriyor mu?Bende 2 saat önce aynı sorun vardı malesef çözemedim ve format atmak zorunda kladım.yinede sen çalıştıra gel gpedit.msc yaz oradaki kısıtlama ilkelerine bi bak belki bulursun

saimserin' Alıntı:
sadece o değil bilgisayarım ağ bağlantılarım gibi simgelere sağ tıklayıp özellikler dediğin zaman kısıtlama hatası veriyor mu?Bende 2 saat önce aynı sorun vardı malesef çözemedim ve format atmak zorunda kladım.yinede sen çalıştıra gel gpedit.msc yaz oradaki kısıtlama ilkelerine bi bak belki bulursun

Bilgisayarım ve Ağ bağlantılarım sağ özellikler dediğimde öyle bir sorun vermiyor..

Bildiğim kadarıyla bir virüs yapıyor bunu, bende karşılaşmıştım, hatta bilgisyarı kapatı dahil iptal ediyor, sistem geri yükleme yapamıyorsunuz, çözümü sadece format olarak buldum. Farklı bir çözümü varmı bilmem.

Geri